Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [whisker.beer/Deer Bear] NutCracker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [whisker.beer/Deer Bear] NutCracker

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • telek
    PremiumUżytkownik
    • 05-2011
    • 530

    #2
    Piłem wersję beczkową (butelka czeka na ocenę), była genialna, swą orzechowością połączoną z kawowością wyrwała mnie z butów i walnęła o sufit (subiektywny zachwyt miłośnika Nutelli oraz zimą bogatych piw ciemnych)

    Comment

    • Dzoshu
      Senior
      • 12-2013
      • 496

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [4.5]
      Piana: Niezbyt obfita, beżowa, redukuje się do warstwy na powierzchni. [3.5]
      Zapach: Aromat do ciasta, migdały, jakiś likier. Pachnie bardzo intensywnie ale niezbyt przyjemnie. Zapach jest z jednej strony duszący a z drugiej jakby stęchły. [2.5]
      Smak: Cierpkawe na wstępie, kawowe, duża słodycz. Wspomniany w zapachu ostry aromat poddusza retronosowo. Goryczka wysoka, w stylu gorzkiej czekolady. Lekkie pieczenie podczas przełykania. [3]
      Wysycenie: Średnie, lekko za wysokie. [3.5]
      Opakowanie: Bardzo fajna etykieta, dokładny skład. [4.5]
      Uwagi: Warka 3.01.19 Do wypicia jako ciekawostka ale 0,3 tego specyfiku to jednak wyzwanie. Nie jestem jakimś wrogiem aromatów ale jak u Omnipollo aromaty dawały fajny efekt tak tutaj w moim odczuciu piwo zepsuły.

      Moja ocena: [3.05]
      Attached Files
      Last edited by Dzoshu; 05-02-2017, 22:20.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarny. [4]
        Piana: Ciemnobeżowa, drobna, średniowysoka i trwała. [4]
        Zapach: Wanilia, orzech, karmel, rodzynki - jak lody malaga . A to ponoć piwo... [3]
        Smak: Czekolada z kawowym akcentem, trochę jak nadzienie "Michałków", posmak waniliowy. A to ciągle ma być piwo... [3]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Małą flaszka z idiotycznym kotem i równie idiotycznym niedźwiedziem. Nie podoba mi się. [3.5]
        Uwagi: Przesadnie aromatyzowanie piwo, niestety...

        Moja ocena: [3.225]

        Comment

        • von_scheisse
          Senior
          • 02-2012
          • 488

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Czarne, nieprzejrzyste. [4]
          Piana: Beżowa, drobna i trwała. Zostawia ładny lejsing. [4.5]
          Zapach: Orzechowo-kawowy, pachnie jak słodka kawa z syropem orzechowym. Dość mocno ociera się o sztuczność. [3.5]
          Smak: Gdy zaczynałem degustację piwo było dość zimne. W pierwszej chwili uderzył bardzo intensywny smak orzechów oraz wyraźna słodycz. Nut Cracker to idealne piwo dla zwolenników #teamsłodyczka. Na finiszu pojawia się przyjemna kawa, która po chwili w połączeniu z aromatem orzechowym daje mega dziwny efekt, który mnie przypomina trochę marcepan. Goryczka palona, kawowa, umiarkowana. Alkohol niewyczuwalny, piwo jest świetnie ułożone. Wraz z ogrzewaniem dochodzą nuty mleczne - całość wtedy smakuje jak kawowo-orzechowe lody. [4]
          Wysycenie: Jak na risa - dość wysokie. [4]
          Opakowanie: Bardzo ładna, czytelna etykieta z kompletem informacji. [5]
          Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 03.01.2019

          Moja ocena: [3.925]
          Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
          http://www.chmielnik-jakubowy.pl
          https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎