Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Mandarina Bavaria Single

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bartek, [Doctor Brew] Mandarina Bavaria Single

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo delikatnie zamglony bursztyn. [4.5]
    Piana: Dość niska, jasnobeżowa, drobne pęcherzyki, niespecjalnie trwała, ale nie znika też od razu, delikatny, ale ładny lacing. [3]
    Zapach: Mandarynkowy, trochę jakby kwiatowe albo jak jakieś olejki eteryczne, no i nuta słodowa typowa dla IPA od DB. Może być, ale nie zachwyca. [3.5]
    Smak: Mandarynka, lekko słodowe, dość wytrawne, co najwyżej średnia pełnia, średnia goryczka, takie trochę nijakie. [3]
    Wysycenie: Niezbyt wysokie - w porządku. [3.5]
    Opakowanie: Typowa dla DB, wzbogacona o ładną grafikę z mandarynkami, niezbyt dokładny skład. [3.5]
    Uwagi: Jest mandarynka, ale to tyle, to piwo nie ma nic po za tym do zaoferowana, oczekiwałem trochę więcej. Bardziej smakował mi pils z Gościszewa na tym chmielu. Już sobie obiecywałem, że więcej nie kupię piw od DB, przynajmniej tych w stylu IPA, ale niestety ciekawość wygrała. Warka do 29.05.2017.

    Moja ocena: [3.3]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎