Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka] Kochankowie z Kamiennej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka] Kochankowie z Kamiennej

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brązowy zmętniony, prawie nieprzejrzysty. [4]
    Piana: Kremowa, drobna i niska. Chwilowa, niestety... [2]
    Zapach: Lekka ostrość, chyba estrowo-alkoholowa, suszone owoce trochę łagodzą to wrażenie. [3]
    Smak: Znowu ostrość, suszone owoce, chyba kwaskowate wiśnie, lekki karmel i tło kawowe walczą o lepsze odczucia... [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie. [4]
    Opakowanie: Trzy strzały w stopę:
    1. nie ma browaru;
    2. na kontrze obok siebie "brown ale" i "piwo jasne";
    3. niedokładna nazwa. Sława Przybylska śpiewała piosenkę ze słowami Agnieszki Osieckiej o tytule "Kochankowie z ULICY Kamiennej", z klimatem okolic ul. Włókienniczej (KWTW )...
    Stąd taka ocena. [2]
    Uwagi: Liczyłem na znaaaaaaacznieeeee więęęęęęęceeeeej... .

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatny, półprzejrzysty. [4]
      Piana: Niska, ciemno kremowa/beżowa, nietrwała, drobne pęcherzyki, dość słaby lacing. [2]
      Zapach: Najwyraźniej czuć suszone owoce, lekko coś jakby karmelowo-słodowe, trochę żelaza, co najwyżej średnio intensywny. Nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. [3]
      Smak: Przede wszystkim suszone owoce i trochę żelaza, dopiero dalej lekka karmelowa słodowość, niedużo ciała, słodkawe, delikatna goryczka, delikatnie słone w posmaku. [3]
      Wysycenie: Lekko ponad średnie, ciut za wysokie. [3.5]
      Opakowanie: Graficznie jak inne piwa z Piwoteki, pełny skład, sporo informacji z wyjątkiem tej o browarze. [3.5]
      Uwagi: Co najwyżej przeciętne piwo, da się wypić, ale tylko tyle dobrego mogę powiedzieć. Warka do 17.05.2017

      Moja ocena: [3]

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny brąz. Lekka mętność [4]
        Piana: Prawie wcale a to co było po nalaniu szybko skurczyło się do niedobitków na powierzchni. Bida [2]
        Zapach: Nuty palone, suszone owoce i coś kojarzącego mi się z drewnem. Czuć też nieprzyjemne nuty pachnące jak... krew? [3.5]
        Smak: Goryczka lekka, stonowana. Po chwili włącza się dość intensywna słodycz i laktoza (jest w składzie). Coś na kształt słodkiego mleka. Do tego owoce i trochę karmelu. Całość nieco mdła [3.5]
        Wysycenie: Bardzo niskie, chyba nieco za mało tego gazu [4.5]
        Opakowanie: Jak to u Piwoteki. Sporo info, graficznie OK choć bez szału [3.5]
        Uwagi: Piwo z datą 17.05.2017 (dzisiejsza, przecenione)

        Moja ocena: [3.425]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎