Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [PiwoWarownia] Cicha Moc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [PiwoWarownia] Cicha Moc

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nieprzyjrzyste, brąz Van Dyck'a, ładne [4]
    Piana: lekka, niewysoka, pozostawia rąbek na szkle [4]
    Zapach: Nuta górna mocno cytrusowa, zapewne mandarynki, odrobina kawy z mlekiem, kardamonu i cynamonu ani pól, lekka aura żywicy, i znów kawa z większą ilością mleka, albo kleksem czekolady. W nucie dolnej przyprawowo, ale najwiecej tej sosny [4]
    Smak: Przy takich parametrach, zbyt wytrawne, sosna zwiększa Simcoe i mamy bardziej Cascadian Ale niż stout. Brakuje nut słodkich sugerowanych w zapachu. W smaku mało świąteczne [3]
    Wysycenie: w normie, jak na stout mogłoby być ciut niższe [3.5]
    Opakowanie: Dwaj Mikołaje grają na hejnał, świątecznie, ogólnie błękit kobaltowy [4.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.6]
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatnoczarny nieprzejrzysty. [4]
      Piana: Beżowa, drobna z pojedynczymi większymi bąblami, dość wysoka i dość trwała. [3.5]
      Zapach: Przyprawy, kawa i czekolada. Może właśnie kardamon...? Ciekawy. [4]
      Smak: Znów przyprawy, znów chyba kardamon. Ślad ziemi, popiołu, zbytnio nie czuję cynamonu (i dobrze ). Stoutowa goryczka, piernikowy posmak. [3.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Bardzo mi się podoba, choć "Christmas" tak naprawdę ma jedno "S" na końcu... . Świąteczne klimaty, a te nietoperze - rewelka . [4.5]
      Uwagi: Piwo nie udaje. Napisano, że świąteczny stout, i tak też smakuje.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Prawie czarny, pod żarówkę nie widać prześwitów. [4.5]
        Piana: Jasnobrązowa, wysoka ze średnimi pęcherzykami, całkiem trwała. [4]
        Zapach: Kardamon jest, cynamonu nie ma. Oprócz tego czuć trochę słodszych cytrusów i narastający aromat kawy z mlekiem. [4]
        Smak: Mało słodkie, średnia goryczka o charakterze gorzkiej kawy i cytrusów, śladowe zioła i przyprawy bez cynamonu. Ciut za wodniste. [4]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Bardzo dobrej jakości etykieta, dokładny skład, brak zbędnych dyrdymałów w opisie. [4.5]
        Uwagi: Delikatnie świąteczny, mocniej chmielony stout. Smakowało.
        Termin do 31.07.2017.

        Moja ocena: [4.05]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎