Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Raduga] Samurai Rebellion

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Raduga] Samurai Rebellion

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, mętny, lekko opalizujący. [4]
    Piana: Niska, jasnobeżowa, drobne pęcherzyki, niezbyt trwała, ładnie zdobi szkło. [3]
    Zapach: Przyjemny aromat zdominowany przez jaśminową herbatę, w tle owocowy. [4]
    Smak: Lekka słodowość, wyraźna jaśminowa herbata, wytrawne, lekko przyprawowe, goryczka ponad średnia, średnio długa z łodygowym posmakiem. [4]
    Wysycenie: Średnie - odpowiednie. [4]
    Opakowanie: Ładna etykieta, trochę krzywo przyklejona kontretykieta, pełny skład. [4]
    Uwagi: Smaczne lecz specyficzne piwo, zdominowane przez herbatę jaśminową, zarówno w smaku jak i aromacie - co nie każdemu może się spodobać. Warka do 21.01.2017

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zamglony. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, niezbyt wysoka i nietrwała. [3.5]
      Zapach: Lekkie owoce tropikalne (a może to ta herbata jaśminowa...? ), ślad karmelu. [3.5]
      Smak: Znowu wyczuwam mirabelki (???), trochę karmelu, lekka goryczka. [3]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: W stylu "Radugi", co kto lubi, mieli już znacznie ładniejsze wzornictwo...Nazwa chyba mocno na wyrost . [4]
      Uwagi: Piwo może i ciekawe, ale mego serca (i innych takich) nie podbiło. Może dlatego, że herbaty unikam, a jaśminową piłem może ze dwa razy w życiu... .

      Moja ocena: [3.375]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zamglony. [2.5]
        Piana: Białokremowa, drobna, niezbyt wysoka i nietrwała. [3.5]
        Zapach: Lekkie owoce tropikalne (a może to ta herbata jaśminowa...? ), ślad karmelu. [3.5]
        Smak: Znowu wyczuwam mirabelki (???), trochę karmelu, lekka goryczka. [3]
        Wysycenie: Średnie. [2.5]
        Opakowanie: W stylu "Radugi", co kto lubi, mieli już znacznie ładniejsze wzornictwo...Nazwa chyba mocno na wyrost . [2.5]
        Uwagi: Piwo może i ciekawe, ale mego serca (i innych takich) nie podbiło. Może dlatego, że herbaty unikam, a jaśminową piłem może ze dwa razy w życiu... .

        Moja ocena: [3.15]

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, na pograniczu bursztynu. Zamglony [2.5]
          Piana: Dość skromna. W zasadzie już po nalaniu zostaje jedynie chmurka na powierzchni, która utrzymuje się dość długo. Oblepia też szkło [2.5]
          Zapach: Dominuje aromat wspomnianej w składzie jaśminowej herbaty, który w zasadzie niemal przykrywa wszystko inne. Ta nuta jest nawet dość ciekawa, taka łagodna i egzotyczna. Zza niej wychyla się lekutko pszeniczny słód. Chmielu nie czuć, co jak na IPA zaskakuje [3.5]
          Smak: Goryczka średnia (deklarowane 35 IBU), ziołowo-herbaciana. Na finiszu nieco narasta. Do tego wspomniane jaśminowe nuty, które dość fajnie współpracują z goryczką. Trochę też nut jakby kwiatowych, słodkawych takich, dziwnych. Ciekawy smak, oryginalny ale gdybym miał wypić kilka takich piw to bym chyba się szybko znudził [3.5]
          Wysycenie: Nieco za niskie nawet jak na styl [4]
          Opakowanie: Duży minus to niechlujnie przyklejona etykieta, która też - jak to u Radugi - jest dość marnej jakości jeżeli chodzi o papier. Poza tym grafika z odwróconym tyłem japońskim samurajem na tle słońca. Ujdzie. Skład i parametry podane [3]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.35]
          Last edited by chechaouen; 18-01-2017, 20:27.

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            #6
            Focia:
            Attached Files

            Comment

            • Brodzislaw
              Senior
              • 09-2013
              • 1020

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: złocisty, zamglony [4]
              Piana: jasna, niezbyt obfita, z drobnych pęcherzyków, szybko opadła do minimalnej warstwy na powierzchni. [3.5]
              Zapach: herbaciany z wyraźnym akcentu jaśminu. Są też nuty słodowe - zbożowe oraz kwiatowy. Ogólnie średnio-intensywny, lekko orzeźwiający. [4]
              Smak: wyraźnie wytrawny. Czuć zieloną herbatę i jaśmin. Ten ostatni zresztą dominuje po ociepleniu trunku. Kontrę daje słodycz od słodów ze zbożowością i leciutko karmelkiem. Na finiszu kwasek w stylu skórek owoców cytrusowych. Z kolejnym łykiem pojawia się goryczka, niskiej intensywności, ziołowo-łodygowa. [3.5]
              Wysycenie: zbyt wysokie, piwo jest również nieco wodniste [3]
              Opakowanie: Typowe dla Radugi - piękna etykieta i b. dobre info na kontrze. [5]
              Uwagi: Piwo zbyt zdominowane przez jaśmin, do poprawy tez goryczka, ale poza tym jest bardzo fajne.

              Moja ocena: [3.75]

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                #8
                Brodzislaw nie ten browar.
                Teraz to Zapanbrat:
                Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
                Last edited by yaro74; 25-12-2017, 19:50.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎