Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Al. Orkana, Galeria Orkana Ip, Sklep ze zdrową żywnością

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TTOP
    Senior
    • 03-2013
    • 449

    Lublin, Al. Orkana, Galeria Orkana Ip, Sklep ze zdrową żywnością

    Na pierwszym piętrze w Galerii Orkana wjeżdżając po ruchomych schodach plecami do nas jest malutki sklepik ze zdrową żywnością. Mają też całkiem niezły wybór piw regionalnych, Racibórz, Ciechany, Zywe, Naturalne z Gościszewa, oraz Pinta. Zwykle są 3-4 rodzaje z Pinty, wszystko w cenach ok 7zł. Rewelacji nie ma, ale dla kogoś mieszkającego tuż obok to całkiem ciekawa propozycja. Pani pracująca tam komunikatywna, da się coś uzgodnić w temacie dostaw.
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #2
    Nie Aleja Orkana, tylko po prostu ulica W. Orkana.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Działa?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #4
        Działa, też bez rewelacji, ale jest Pinta, Kormoran, są niektóre krafty, Ciechan itp.
        Robimy się coraz bardziej wybredni.
        Jeśli chodzi o Lublin, to fajny wybór jest teraz na Narutowicza, no i Tumidajskiego ciągle.

        Comment

        • lukilbn
          Member
          • 02-2014
          • 42

          #5
          Działa, dziś byłem i szału nie ma ale kilka niszowych piwek było. Ceny jednak wysokie. Za Hokus Pokus z Pinty zapłaciłem 9,50zł... Oprócz tego z Pinty było Grodziskie 4.0 i Sanrajza. Z Kormorana jedynie jasne mocno chmielone. Z Ciechana wyborne. Bez rewelacji, bo tylko jeden mały regalik z piwami, ale coś ciekawego można zdobyć.

          Za to mają przepyszne pielmienie Do piwka w sam raz.
          Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem. - Platon

          Wypiłem wszystkie polskie piwa :)

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #6
            Obecnie sklep już nie jest stoiskiem w pobliżu pizzerii, ale przeniósł się do "pełnowartościowego" lokalu". Wybór piwa taki, że właściwie ktoś, kto pojawił się tam na zakupach, zawsze coś tam wybierze, ale nic rewelacyjnego.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4305

              #7
              Obecnie trzy Pinty, w tym warki Stare Ale Jare i Odsiecz Wiedeńska (zatem "aktualne"), a poza tym głównie Racibórz, Kormoran, Bielkówko, piwa Dionizosa, dwa lub trzy niemieckie, pojedyncze inne.

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #8
                Jeśli ktoś jest choć trochę wybredny, nie ma czego szukać w tym sklepie. Piwo, po powiększeniu jego powierzchni to tylko dodatek do zdrowej żywności.

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4305

                  #9
                  Bez zmian, około dwudziestu marek, ze względnych nowości piwa z Browaru Incognito.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4305

                    #10
                    Nie wiem, czy to chwilowe, ale sklep bardziej obecnie kładzie nacisk na rozbudowę asortymentu żywnościowego, a piwo jest tylko skromnym dodatkiem. Właściwie nie kwalifującym nawet do posiadania oddzielnego wątku. Obecnie Jagiełło, Tenczynek plus kilka rzemieślników, nic tego miejsca nie wyróżnia ani pod względem ilości propozycji, ani jakości.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎