Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XIX Ankieta Kolekcjonerów Podstawek 2016

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wierze że jeśli ktoś ma kolekcję o czterocyfrowej liczbie, liczy co roku od początku. To faktycznie jest ciężka sprawa. Ja "tylko" dopisuje do list państw i browarów kolejne sztuki.
    Tak powinno być ale czasem rzeczywistość weryfikuje takie założenia. A kolekcje zagraniczne to już raczej 5 cyfrowe zbiory.

    Ale wracając do tematu. Ankieta już rozesłana, dotychczasowi uczestniczy powinni ją znaleźć w skrzynkach e-mail.Jeśli tak się nie stało to proszę o kontakt.

    Poniżej pliki do pobrania dla innych chętnych.

    Termin zwrotu wypełnionych to 31.01.2017.
    Attached Files
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wierze że jesli ktos ma kolekcję o czterocyfrowej liczbie, liczy co roku od początku.
      Dlaczemu nie wierzysz ? Dajmy na to że owa 4-cyfrowa ilość to 5000 podstawek. To kilka godzin liczenia. Ot powiedzmy poświęcone pół dnia nudnych świąt.
      Niektórzy mają 5 i 6-cyfrowe ilości w zbiorach (no może nie podstawek ale et ale to bez znaczenia) i zliczają co roku. Przyznam że nie wiem jaką metodą ale zliczają. Ja sam swego czasu zliczałem do ankiety około 30-tysięczny zbiór et z całego świata i wiem o conajmniej 1 osobie która liczyła tak samo 2-2,5 razy większy zbiór. Sztuka po sztuce krajami. Mi zajmowało to ze 2-3 dni chyba. Obecnie nie liczę bo już w większości nie mam tego zbioru i zbieram jedynie 3 kraje.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #18
        Chodziło mi o 5 cyfrową... sam taką mam. Ale ja nie powiedziałem że nie można tego policzyć tylko że jak już się poswięca czas i pieniądze na kolekcjonowanie czegokolwiek to z reguły powinno być to porządkowane. Jak się komus chce i lubi to może liczyć i co miesiąc.
        Dobrze katalogowany zbiór to przyjemnosć użytkowania! slogan na plakaty propagandowe z PRL-u
        Do mnie dotarła anka.

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2867

          #19
          Pierwsze wypełnione ankiety już nadchodzą. Dzięki i czekam na więcej
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • skandal
            Senior
            • 05-2002
            • 1439

            #20
            Rozumiem że Nepomucena dopisać samemu do listy?

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
              Rozumiem że Nepomucena dopisać samemu do listy?
              Nepomucen to pikuś, ale żeby San Escobar nie dopisać do listy
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #22
                To proste.
                Ten kraj został odkryty przez Waszczu Da Gama dopiero w tym roku a zliczenia są stanem na sylwka 2016
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • skandal
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1439

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nepomucen to pikuś, ale żeby San Escobar nie dopisać do listy
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  To proste.
                  Ten kraj został odkryty przez Waszczu Da Gama dopiero w tym roku a zliczenia są stanem na sylwka 2016
                  Dobrzy jesteście

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    #24
                    Wafel/Antywafel 2016

                    Grzeber, mam nadzieje , że się nie obrazisz jak się zareklamuje w Twoim wątku. Tu grupa docelowa będzie największa

                    Zapraszam do głosowania na Wafel/Antywafel 2016 tutaj.
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2867

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nepomucen to pikuś, ale żeby San Escobar nie dopisać do listy
                      Z tego co wiem niestety wszystkie piwa z San Escobar, nawet ich słynny Cocain Robust Porter, są kontraktowane w zaprzyjaźnionym browarze w Saint Kitts i Nevis. Jak widać "kontraktowa rewolucja" dotarła i za ocean.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Grzeber, mam nadzieje , że się nie obrazisz jak się zareklamuje w Twoim wątku. Tu grupa docelowa będzie największa

                      Zapraszam do głosowania na Wafel/Antywafel 2016 tutaj.
                      Jasne, trzeba wspierać wszelkie tekturowe inicjatywy kolekcjonerskie.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • grzeber
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2867

                        #26
                        Został tydzień zatem liczydła w dłoń.
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • centon
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 03-2004
                          • 575

                          #27
                          Witam
                          nie wiem czy dam radę. znowu w szpitalu
                          Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                          Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                          https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                          Comment

                          • maras_73
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 276

                            #28
                            Odświeżę trochę temat, ale czy wyniki ankiety to pojawią się jakoś? Mamy już kwiecień a tu jakby cisza.
                            www.flickr.com/photos/maras73beercoasters

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              #29
                              Bo wyniki będą prezentem świątecznym i jak zwykle: oby nie na Boże Narodzenie!

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2867

                                #30
                                Przepraszam za opóźnienie. Właśnie siedzę i robię. Przed Bożym Narodzeniem będzie na pewno a i przed wcześniejszymi świętami dam radę.
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎