Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o dzieciach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Bo jeśli siedziała przy swoim stole to mimo, iż sam uważam, że powinna się okryć lub zasłonić, zakładam, że musiałeś się po prostu gapić.
    Kiedy siedzi półtora metra od Ciebie to ciężko się nie gapić, mimo, że starałem się nie gapić, zona również to samo świadomość zniechęca do jedzenia, wręcz je obrzydza.
    To nie są rzeczy, które można robić przy wszystkich i wszędzie.
    Nie jesteśmy z plemienia Mandingo i pewne normy muszą zostać zachowane. Całe szczęście, ze takie osoby jak karmiąca matka w restauracji przy stoliku z jedzeniem i Ty są w mniejszości.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie rozumiem również jak działa to, że gdy usiądziesz w restauracji i kobieta przy sąsiednim stoliku karmi piersią to jest to dla ciebie niekomfortowe a gdy karmi w parku na ławce obok to już ci to nie przeszkadza. Przecież to ta sama sytuacja. "Okoliczności przyrody" zmieniają odbiór ?
      Ludzie, zacznijcie myśleć, co Ty porównujesz, park z restauracją? Jak widzę w parku to odwracam głowę i dziękuję idę dalej, tematu nie ma. Do parku nie chodzę jeść, nie siadam obok na ławce i nie gapię się, nie jestem do niczego przymuszony. W restauracji kiedy siedzę przy stoliku nie zostawię jedzenia, nie przesiądę się do innego stolika, jestem wbrew sobie przymuszony do towarzystwa...czy tak ciężko tę różnicę wychwycić?
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Kiedy siedzi półtora metra od Ciebie to ciężko się nie gapić, mimo, że starałem się nie gapić, zona również to samo świadomość zniechęca do jedzenia, wręcz je obrzydza.
        To nie są rzeczy, które można robić przy wszystkich i wszędzie.
        Nie jesteśmy z plemienia Mandingo i pewne normy muszą zostać zachowane. Całe szczęście, ze takie osoby jak karmiąca matka w restauracji przy stoliku z jedzeniem i Ty są w mniejszości.
        Zrobiłeś szybkie badania socjologiczne aby dojść do takiego wniosku? Nie masz wyjścia zarządź teraz koniec z restauracjami z matkami karmiącymi i załóż o tym nowy wątek.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #34
          A może gdyby karmiła zamiast mlekiem porterem bałtyckim, byłoby to do zaakceptowania przez obie strony sporu?

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Kiedy siedzi półtora metra od Ciebie to ciężko się nie gapić, mimo, że starałem się nie gapić, zona również to samo świadomość zniechęca do jedzenia, wręcz je obrzydza.
            I to chyba jest sedno problemu. Nie potrafisz przestać się gapić. Większość ludzi potrafi. Z korzyścią dla siebie i karmiących.
            Last edited by noodles; 26-01-2017, 15:33.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • noodles
              Senior
              • 09-2005
              • 700

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Całe szczęście, ze takie osoby jak karmiąca matka w restauracji przy stoliku z jedzeniem i Ty są w mniejszości.
              I jeszcze linki do danych które świadczą że raczej jednak Ty jesteś w mniejszości.



              Moja kolekcja podstawek

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                I jeszcze linki do danych które świadczą że raczej jednak Ty jesteś w mniejszości.
                Jak widać, nieomylny nie jestem, w przeciwieństwie do innych.
                Nie ukrywam, zaskoczyły mnie wyniki tej ankiety ale i tak zdania nie zmienię - karmienie dyskretne i tyle w temacie
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • noodles
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 700

                  #38
                  Ja również jestem zdania, że najlepiej robić to dyskretnie. Dam głowę że matki też będą wolały zrobić to na osobności zamiast robić z tego show. Chodzi o sytuacje gdy nie ma takiej możliwości. Wtedy nie należy ich wypraszać ani piętnować w jakikolwiek sposób.
                  Moja kolekcja podstawek

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #39
                    Dokładnie. Bez przegięć w którąkolwiek stronę.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎