Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browars, Japan San

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browars, Japan San

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Wyraźny aromat trawy cytrynowej, która też dominuje w smaku, niestety nadając piwu zalegający trawiasto-kwaśny charakter. Goryczka wyraźna i trwała, nieco ściągająca. Wydaje się lekko wodniste

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zamglony. [4]
      Piana: Białokremowa, drobna, wysoka i całkiem trwała. [4]
      Zapach: Niezbyt silny, ziołowo-sonowy z akcentem cytrusowym, orzeźwiający. [4]
      Smak: Lekka goryczka, tło słodowe, minimalne cytrusy. [3.5]
      Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. [4]
      Opakowanie: Mało eleganckie, opiera się na stereotypach Japonii: sumo, sushi, ryż... Jakieś-takie prostackie... . [3.5]
      Uwagi: Nie czułem japońskiej specyfiki, ale piwo całkiem smaczne, przyzwoite. Ale nie jakoś wyjątkowe...

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • Puszek_72
        Senior
        • 02-2012
        • 269

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty zamglony [4]
        Piana: Piana drobna biła ładna, niestety nie trwała po chwili otoczka i kilka wysepek [3.5]
        Zapach: Delikatny, słodkawe przejrzałe cytrusy, trochę iglaków [3.5]
        Smak: Umiarkowane goryczka jest ciało dość słodkie w odbiorze nawet lekko mdławe na końcu, na początku gorzycka przykryta ale później czuć dość fajnie na języku słodki grejpfrut pomelo ale takie mocno dojrzałe [3.5]
        Wysycenie: Średnie, pasuje [4.5]
        Opakowanie: Subtelności brak summoka na pierwszym planie, jest pełen skald, goły kapsel. Grafika dość profesjonalna staranie wykonane i naklejone [4]
        Uwagi: Warka do 08.01.2018, do wypicia bez większych uniesień możliwe że z mocniejszym chmieleniem było by ciekawiej

        Moja ocena: [3.6]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎