Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Karlsquell Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Van Pur, Karlsquell Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • AaLeX
    Senior
    • 07-2011
    • 572

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, trochę za jasny jak na parametry, klarowny, [4]
    Piana: Obfita przy nalewaniu, szybko znika, został malutki kożuszek. [3.5]
    Zapach: Chmielowo-metaliczny. Nic specjalnego. [3]
    Smak: W smaku jest ciekawa goryczka, minimalny słód i przebijający się metal. Jednak wszystko to dość nieźle wyśrodkowane sprawiając całość dość przyjemną. [4]
    Wysycenie: OK [4]
    Opakowanie: Czarna puszka z czerwonym paskiem i jasnymi napisami. Nic specjalnego, typowa dla piw mocnych. [3]
    Uwagi: Piwo za 1,70zł naprawdę ciekawe. Polecam skosztować tym, którzy lubią mocne piwa, gdyż w tej klasie i cenie jest to jedna z lepszych propozycji. Kod na spodzie LD czyli piwo wyprodukowano w browarze w Zabrzu.

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi
      Kod na spodzie LD czyli piwo wyprodukowano w browarze w Zabrzu.

      Moja ocena: [3.55]
      Więc dlaczego oceniasz w browarze Van Pur a nie Zabrze? Jeśli nie ma piwa z tego browaru to zgłaszasz tu https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=96788

      Comment

      • AaLeX
        Senior
        • 07-2011
        • 572

        #4
        Że co? Dopiero teraz zobaczyłem te absurdalną wypowiedź. Dadek, browar w Zabrzu należy do Van Pura, dlatego ocenę piwa zamieściłem tutaj. Nie ma powodu zgłaszać nowego piwa. Piwo to wyprodukował Van Pur, tylko że ja, znając kody rozpoznałem, iż był to browar w Zabrzu.

        Comment

        • yaro74
          PremiumUżytkownik
          • 09-2012
          • 2089

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi
          Że co? Dopiero teraz zobaczyłem te absurdalną wypowiedź. Dadek, browar w Zabrzu należy do Van Pura, dlatego ocenę piwa zamieściłem tutaj. Nie ma powodu zgłaszać nowego piwa. Piwo to wyprodukował Van Pur, tylko że ja, znając kody rozpoznałem, iż był to browar w Zabrzu.
          To nie jest żaden absurd. Van Pur ma 5 browarów, wszystkie są wprowadzone oddzielnie. Van Pur to Rakszawa. Jeśli piłeś piwo z Zabrza to wprowadzasz jako BG Zabrze.
          Last edited by yaro74; 11-01-2018, 18:15.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎