Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Hopdigger

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Hopdigger

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto-pomarańczowy, mocno opalicujący [4]
    Piana: Biała, średnio pęcherzykowa, niewysoka, dość krótka [3.5]
    Zapach: Guma balonowa, brzoskwinia, banan. Dominuje słodycz, przyjemna, choć z czasem nieco męcząca [4]
    Smak: Wodnista pszeniczność, słodkawa, nieco karmelowa. Goryczka średnia, ostra, niezbyt przyjemna [3.5]
    Wysycenie: Średnie [4]
    Opakowanie: Jak na kraft minimum informacji. Grafika prosta ale oryginalna, kapsel czarny golas [3.5]
    Uwagi: Dobry aromat i przeciętny smak.
    Mam duże wątpliwości czy zasługuje na wydane 8,20 zł

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zamglone złoto. [4]
      Piana: Biała, drobna, wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Chmiel, sosna i owoce. Prosty, sympatyczny. [4]
      Smak: Ciasteczka, chmiel, owoce, cierpka goryczka, ślad karmelu. [4]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Ciekawa eta, ale symboliki z dwoma lisami (?) nie ogarniam. Plus za wiele informacji. [4]
      Uwagi: Smaczne piwo, chyba moje pierwsze z tej "inicjatywy", zobaczymy, co będzie dalej...

      Moja ocena: [4]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
        Piana: Wysoka, trwała, zostaje duży kożuch. [4.5]
        Zapach: Granulat chmielowy, cytrusy, białe owoce. [4]
        Smak: Słodowy, słodkawy, posmak herbatników, lekko drożdżowe. Chmielowość cytrusowa, w tle inne owoce, goryczka średnia, dość długa. [4]
        Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
        Opakowanie: Grafika z cyklu WTF?, ale ma swój styl. Szkoda, że nie podali pełnego składu. [4]
        Uwagi: Słodkie, owocowe, dość gęste, całkiem goryczkowe. Nie czuję w nim nic belgijskiego, może poza posmakiem drożdży. Pije się je przyjemnie, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia.

        Moja ocena: [4.05]

        Comment

        • von_scheisse
          Senior
          • 02-2012
          • 488

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnozłote, umiarkowanie opalizujące. [4.5]
          Piana: Obfita, gęsta, sztywna i trwała. Po chwili jej powierzchnia zaczyna się strzępić, jednak nie wpływa to negatywnie na jej trwałość. Zostawia ładny, krążkujący lejsing. [4.5]
          Zapach: Słodkie owoce tropikalne, ananas, brzoskwinie, trochę gumy balonowej i pikantnych przypraw. Ciekawy mariaż Ameryki i Belgii. [4.5]
          Smak: W pierwszej chwili jest słodko - ale raczej nie od słodu, ale od aromatów chmielowych i efektów pracy belgijskich drożdży. Jest sporo słodkich owoców tropikalnych i brzoskwini. Finisz zdominowany minimalnie zalegającą, przyprawową goryczką. Mimo wszystko Hopdigger znika ze szkła momentalnie. [4]
          Wysycenie: Umiarkowanie wysokie. [4]
          Opakowanie: Bardzo ciekawa stylistyka. Kolorystyka dobrze dobrana do charaktery piwa. Na minus brak pełnego składu. [4]
          Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 04.07.2017

          Moja ocena: [4.25]
          Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
          http://www.chmielnik-jakubowy.pl
          https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

          Comment

          • GSE
            Senior
            • 10-2002
            • 424

            #6
            miałem dwa podejścia do tej belgijskiej ipy na przełomie maja i czerwca. piwo nierówne, ale średnia ocena wyszła 4/5

            butelka z datą do 4.11.17
            Piana: obfita, oblepiająca szkło
            Aromat: lekko przyprawowy i kojarzący się ze słodkimi owocami: mango, ananas (10/10)
            Smak: na początku taki mocno owocowy saison, dużo słodkiej egzotyki i nutka przypraw - niedojrzały gorzki banan z cynamonem, trochę jakby przypalony w pierniku. po chwili robi wrażenie mandarynkowego New England Pale Ale'a z ciekawą, lekko goryczkową końcówką
            całokształt 4,3/5

            kran na Hevelce
            Aromat: kwaskowaty i fenolowy, nieszczególny
            Smak: tropikalny, pojawia się jakaś żywiczność i później mandarynki, ale nie urywa
            całokształt 3,7/5

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎