Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Faktoria] Zeppelin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Faktoria] Zeppelin

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, klarowny. [5]
    Piana: Całkiem obfita, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, przyzwoicie zdobi szkło. [4]
    Zapach: Dość słaby, delikatnie słodowy, lekko kwaśnawo-owocowy, diacetyl. [3]
    Smak: Lekko słodowy, troszkę owoców, odrobinę kwaśnawy, mało ciała, niewysoka goryczka ziołowo-mydlana. [2.5]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Przyzwoita etykieta w stylu faktorii(choć nowe etykiety jak ta z winchestera podobają mi się bardziej), pełny skład. [3.5]
    Uwagi: Dość słaby i nie do końca poprawny pils, da się wypić, ale nic po za tym. Warka do 17.08.2017.

    Moja ocena: [3.075]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty klarowny. [4]
      Piana: Biała, drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Chmiel i słód z delikatnym śladem owocowym. Klasyczny, miły, choć chyba bardziej... lagerowy. [4]
      Smak: Lekka, porządna goryczka. Dalekie tło słodowe. Znowu - klasyczny [4]
      Wysycenie: Całkiem wysokie, w stylu. [4]
      Opakowanie: Doceniam dzieło grafa, ale nie rozumiem, dlaczego akurat on stał się patronem tego piwa. Wzornictwo przemawia do mnie w sposób umiarkowany... [3.5]
      Uwagi: To piwo ukoiło moje zmysły, stargane rajdem po Nowogrodzkiej i przyległościach poprzedniego wieczora... .

      Moja ocena: [3.925]

      Comment

      • telek
        PremiumUżytkownik
        • 05-2011
        • 527

        #4
        Tak jak cenię sobie piwa z Faktorii, tak to bardzo mnie rozczarowało: chore, toksyczne, szkodliwe - siarkowodór, kapuściany, kwaśny DMS, izowaleria (choć chmielu nie czuć).
        Odradzam.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎