Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Raj z Rajs

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grodek
    Senior
    • 06-2015
    • 527

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, delikatnie zmętniony. Jak na Imperial IPA bardzo jasny, ale patrząc na zasyp słodowy to wcale mnie to nie dziwi. [4.5]
    Piana: Drobnopęcherzykowa, średniotrwała, pozostaje na szkle. [3.5]
    Zapach: Przyjemny, owocowo-iglasty aromat z dodatkiem cytrusów. [4]
    Smak: Czuć solidną podbudowę słodową, ale nie jest słodko i zaklejająco. Lekka owocowość i kontra z solidnej ale przyjemnej goryczki. [4.5]
    Wysycenie: Średnie, w sam raz. [5]
    Opakowanie: Standard Pinty, komplet informacji, firmowy kapsel. [4]
    Uwagi: Bardzo przyjemna imperialna IPA. Tylko dwie odmiany chmielu, ale i tak jest bardzo przyjemnie w aromacie i smaku. Duży plus za to, że nie jest tak karmelowe jak Imperium Atakuje. Choć ostatnio przeszedłem na "słodową stronę mocy" to do tego piwa z chęcią powrócę.

    Moja ocena: [4.225]
    604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

    Comment

    • Admirador
      Senior
      • 03-2015
      • 431

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złote. Nie ma zaskoczenia, bo takie zapowiedzi na etykiecie. Przy pierwszym nalaniu klarowne, im bliżej dna butelki tym bardziej zmętnione. [4]
      Piana: Całkiem niezła. [4]
      Zapach: Egzotic. Słodki, mango, melon, może ananas. Jakaś nuta przyprawowa, żywica. Zachęcająco, lepiej niż nieźle. [4]
      Smak: Wysoka goryczka. Naprawdę konkretna i niestety nie najbardziej przyjemna. Taka żywiczno-piołunowa, a chyba i trochę alkoholowa. Zalegająca. Piwo oleiste, gęste, chwilami wydaje się wręcz syropowe. Jest oczywiście kontra słodowa. Nawet powiedziałbym, że słodyczy dużo. Jako całość wypijalne, ale nie do końca przekonujące. [3.5]
      Wysycenie: Ok, bez większych zastrzeżeń. [4.5]
      Opakowanie: Fajna gra słów w nazwie piwa. Etykieta bez rewelacji, komplet informacji. IBU 89? Naprawdę tylko tyle? [4.5]
      Uwagi: 02/07/2018.
      Bez zachwytów. Do wypicia, ale następnym razem, jak będę miał ochotę na IIPA, sięgnę po Imperium.

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎