Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierra Nevada, Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Sierra Nevada, Stout

    Butelka zielona 0,35 litra, alkohol 5,8%, kapsel firmowy browaru
    Kolor - czarny jak noc
    Piana - beżowa, drobna, średnio wysoka, średnio trwała
    Zapach - wyraźny kawowy
    Gaz - okey
    Smak - wyraźna palona kawa, plus spory kwasek, mocno słodkie, średnia goryczka, spora cierpkość w ustach
    Smaczne. Warto spróbować.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 3890 - moje 1920 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Zastanawiałem się, czy nie założyć nowego wątku, bo obecnie piwo występuje w wersji "West Coaste Style"

      Freedom’s in the wild places, and so are the best beers you’ve ever had. After skiing the slopes, reaching the summit, setting up camp—crack one open to celebrate.


      Ekstr. 15,4%
      Alk, 5,8%

      Chmiele to Cascade, Yakima Golding ale na goryczkę Bravo, więc nie jest cytrusowo a wyraźna chmielowa goryczka bardzo dobrze koresponduje z wyraźnymi tonami palonymi
      Aromat - palony z kawą
      Piana - gęsta, wysoka, trwała, zostaje na szkle
      Barwa - praktycznie czarna
      Smak - kawa, goryczka palona, nieco ziołowa, wyraźna słodowa podstawa zdominowana przez palone słody, trochę tostowa, finisz goryczkowy, umiarkowanie długi, przyjemy
      Treściwość - zdecydowanie pełne piwo

      Bardzo dobre, wyraźne i zdecydowane, ale nie agresywne; zdecydowanie sesyjne.
      Last edited by darekd; 21-03-2016, 23:30.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12171

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
        Zastanawiałem się, czy nie założyć nowego wątku, bo obecnie piwo występuje w wersji "West Coaste Style"
        i zdjęcie
        Attached Files

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19166

          #5
          Nie wiem co to zmienia, że jest wspomniany dopisek. Smakuje równie dobrze, tak jak go zapamiętałem. Lekka cierpkość przy pierwszym łyku, wytrawne, ale z niezbyt długim finiszem. Pełne. Piana ładnie się osadza.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎