Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Chemistry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Chemistry

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • von_scheisse
    Senior
    • 02-2012
    • 488

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Chemistry to piwo barwy przybrudzonego złota. Umiarkowanie, równomiernie zmętnione. [4]
    Piana: Umiarkowanie obfita, biała, gęsta i drobna. Bardzo trwała. Zostawia całkiem ładny lejsing. [4]
    Zapach: Bardzo dużo owoców - ananas, białe owoce (winogron, agrest, liczi) brzoskwinia, cytrusy. Piwo jest bardzo świeże, soczyste w aromacie. [4.5]
    Smak: Rześkie, mocno owocowe piwo. Mamy to samo co w aromacie - sporo brzoskwini, białych owoców, trochę świeżego kokosa, cytrusów i ananasa. W tle przyjemna, wytrawna, trochę zbożowa słodowość. Goryczka świetnie wkomponowana, umiarkowana. Niestety charakterystycznych dla saisona przyprawowych fenoli zbyt wiele nie ma, spodziewałem się troszkę więcej przyprawowości, która jest raczej tłem dla chmielowości. [4]
    Wysycenie: Umiarkowane, w kie­run­ku wyso­kie­go. [4.5]
    Opakowanie: Charakterystyczna, czytelna etykieta, wyróżniająca się na półce. Na minus brak dokładnego składu. [4]
    Uwagi: Data przy­dat­no­ści: 04.07.2017

    Moja ocena: [4.2]
    Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
    http://www.chmielnik-jakubowy.pl
    https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty klarowny. [4]
      Piana: Biała, drobna, dość wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Słód ze śladem karmelu, chmiel, delikatne cytrusy i owoce tropikalne. [4]
      Smak: Goryczka z lekkim akcentem owoców tropikalnych. [4]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Nie rozumiem tego wzornictwa, ale i tak jest lepiej, niż na innych etach Rockmilla. [3]
      Uwagi: Sympatyczne, goryczkowe piwo na wiosnę, która mogłaby - wa-mać - wreszcie przyjść...

      Moja ocena: [3.95]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnopomarańczowy, zamglony. [4.5]
        Piana: Średnio-niska, blisko bieli, drobne pęcherzyki, niespecjalnie trwała, lekki lacing. [3.5]
        Zapach: Mnóstwo różnych owoców: brzoskwinia, białe owoce, coś jak ananas, cytrusy, nuta kokosa. Bardzo przyjemny aromat. [4.5]
        Smak: Podobnie jak wcześniej jest owocowo: cytrusy, białe owoce, brzoskwinia, lekko słodowe, średnie ciało, goryczka mniej-więcej średnia, słodyczy niedużo, nawet bliżej wytrawności. [4]
        Wysycenie: Poniżej średniego - pasuje, choć zaryzykowałbym z ciut wyższym. [4]
        Opakowanie: Może być, niedokładny skład. Andrzej Miler chyba mocno strzeże receptur. [3.5]
        Uwagi: Dobre piwo, bogate owocowo, pięknie pachnie, w smaku też jest dobre. Po prostu udany saison. Warka do 14.10.2017.

        Moja ocena: [4.125]

        Comment

        • grodek
          Senior
          • 06-2015
          • 527

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: złoty, piwo mocno zmętnione. [4]
          Piana: Piękna, bardzo obfita piana, utrudniająca wręcz nalewanie do szkła; biała, drobnopęcherzykowa, bardzo trwała. [5]
          Zapach: Przyjemny, głównie owocowy (cytryny i pomarańcze) do tego przyprawy, których nie potrafię jednak rozróżnić. [4]
          Smak: Wytrawne, lekko kwaskowate, orzeźwiające. W smaku głównie wyczuwalne cytrusy oraz trochę przypraw. Goryczka średnia w kierunku niskiej, niezalegająca. Całość lekka, lecz nie pusta w smaku, pijalne. [4]
          Wysycenie: Dość mocno musujące w ustach. [4.5]
          Opakowanie: Zbytnio nie podoba mi się. Brak pełnego składu, firmowy kapsel. [3]
          Uwagi: Smaczne, orzeźwiające piwo, w sam raz na lato. Termin do 08.09.2018.

          Moja ocena: [4.075]
          604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny złoty , mętny . [4]
            Piana: Drobne i średnie oczka , biała , wysoka , średni lacing przez kilka minut . [4]
            Zapach: Cytrusy . [4]
            Smak: Cytrusy , fajna niska goryczka i lekki kwasek . [4.5]
            Wysycenie: Średnie . [4]
            Opakowanie: Ładne , nie pełny opis i kapsel firmowy . [4]
            Uwagi: Dobre piwo na upały .

            Moja ocena: [4.2]

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              #7
              Bytów Browar Kaszubski, [Rockmill] Chemistry
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎