Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chociwel, Alt Stettiner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    #16
    Całkiem smaczny pils jak na cenę 1,38 to nawet godny polecenia , barwy i piany niestety nie uswiadczyłem z uwagi na konsumpcje z puszki(niestety butelek brak) zapach całkiem przyjemny , smak troche kwaskowy ale nie przesadnie.
    WWW.EKSTRAKLASA.NET

    Comment

    • Pepek
      Senior
      • 04-2003
      • 1499

      #17
      Dostałem tegoż Starego Szczeciniaka od Pogoniarza po giełdzie szczecińskiej. Dzięki
      Po przelaniu z konserwy do szkła zobaczyłem taki sobie jasnożółty kolorek oraz nienajlepszą, niską, białą średniopęcherzykową pianę, która po chwili tworzyła już tylko symboliczny kożuszek. Natomiast nasycenie gazem jest całkiem niezłe, gdyż drobne, miłe bąbelki "pracują" przez cały czas. Smak tworzy dość przeciętna goryczka z kwaskową nutą. Zapach niestety nie jest przyjemny - śladowa woń chmielowa przytłoczona została przez kwaśno-metaliczne tony. Opakowanie to niestety półlitrowa pucha w biało-złotych barwach z widokiem na fragment dawnego, szczecińskiego Starego Miasta.
      Trochę szkoda, że ten wyrób jest jaki jest. A mógłby być lepszym, orzeźwiającym pilsem. Myślę, że wystarczy tylko poprawić coś w jego produkcji, no bo o rozlewie do butelek to niestety na razie można tylko pomarzyć...

      Moja ocena: [2.65]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎