Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Północny, Gold

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • roman-n
    Senior
    • 10-2001
    • 183

    #31
    DRAMAT !!! Kupiłem z ciekawości. PORAŻKA, Radzę omijać z daleka.
    Nawet moja żona nie mogła tego zmęczyć (ma żołądek jak struś).
    Wielość negatywnych odczuć nie daje się opisać....

    Moja ocena: [1.225]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------
    Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

    Comment

    • Makaron
      Senior
      • 08-2003
      • 2107

      #32
      Zaczne od tego ,iż parametry wypisane na mojej butelce troche się różnią od opisanego na forum. mianowicie nia mam opisu co do ekstraktu,ale za to mam inną wartość alkoholu czyli 4,7%

      Kolor - słomakwy czyli typowy dla tego typu piw, nic do zarzucenia.

      Nasycenie CO2 - również średnie nasycenie, nie ma się specjalnie do czego przyczepić, choć ja wole troche bardziej nasycone!

      Smak: Wyczuwam wyraźny smak niesłodowanego jęczmienia, pozatym lekko wodniste,goryczka delikatna...

      Piana: ładna czapa na początku, niestety ghruboziarnista, zostaje w postaci korzuszka do samego końca.

      Zapach: Podobnie jak w smaku na początku czułem niesłodowany jęczmień i nic więcej!

      Opakowanie: Niestety niezbyt ładne strasznie porysowana butelka, etykiety niechlujnie wydrukowane i poobijane. Jedyny plus to ,że w miare dobrze skomponowana szata etykiety i równo naklejone na butelke. Kapsel porysowany ,aczkolwiek całkiem ładnie skomponowany

      Moja ocena: [2.325]
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #33
        Otrzymane od Pieci. Dzięki!
        A mi nawet smakuje. Taka przyjemna, lekka 10-ka (wnioskuję że 10-ka, bo informacji o ekstakcie brak).
        Piana ładna, obfita, pozostająca w formie kożuszka. W smaku j.w., czyli dobry lekki pils. W tle dostrzegalna lekka słodycz.
        Nasycenie CO2 ciut za małe.

        Sądząc po ilości negatywnych komentarzy, trafiła mi się perełka. Za moją sztukę z czystym sumieniem mogę postawić solidne 4.
        Attached Files
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎