Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rybnik, TAB Premium Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Senior
    • 08-2001
    • 1038

    #16
    Makaron napisał(a)
    Rolek każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na temat piwa!
    Oczywiście, że każdy ma prawo wyrażać opinię. Czy jednak to, co czytamy w wykonaniu Piecyka jest opinią? "Nieźle wali", "może zakołysać", " ma slaby voltaz”, „to tylko 6,2”, „ smakuje jak winiacz”, „voltaz ma w miare wzgledny(zawsze mogly by byc wiekszy)”, „pijam tanie piwa mocne”. Sam miód, prawda?

    Ja czasami też kupuje jak to nazwałeś "plastikowe mózgojeby" i niektóre mi smakują, czy to znaczy,że mam zastanowić się nad sobą?
    Jeśli ich ilość przewyższy liczbę tradycyjnych piw i zaczniesz opisywać je na sposób Piecyka - otrzymasz ode mnie identyczną poradę.

    Comment

    • Makaron
      Senior
      • 08-2003
      • 2107

      #17
      Rolek napisał(a)
      Oczywiście, że każdy ma prawo wyrażać Czy jednak to, co czytamy w wykonaniu Piecyka jest opinią? "Nieźle wali", "może zakołysać", " ma slaby voltaz”, „to tylko 6,2”, „ smakuje jak winiacz”, „voltaz ma w miare wzgledny(zawsze mogly by byc wiekszy)”, „pijam tanie piwa mocne”. Sam miód, prawda?
      W końcu to nie twoja wątroba! Ma takie podejście do piwa, to jego sprawa. Pozatym nie widze dyskusji ,a jedynie przerzucanie się wyzwiskami i "dobrymi" radami.
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • Rolek
        Senior
        • 08-2001
        • 1038

        #18
        Makaron napisał(a)
        W końcu to nie twoja wątroba! Ma takie podejście do piwa, to jego sprawa. Pozatym nie widze dyskusji ,a jedynie przerzucanie się wyzwiskami i "dobrymi" radami.
        Tu nie chodzi o jego podejście do piwa. Bo on go wcale nie ma.
        I to nie jest jego sprawa - na Forum istnieją pewne, nazwijmy to zasady. Spójrz na opinie innych, nawet dotyczące piw mocnych i bardzo mocnych. Pisze się o kolorze, zapachu, smaku, pianie itepe. To można opisać. A opinie w stylu puściłem po nim takiego pawia, że aż mi w oczach pociemniało, albo wali tak, że tylko sześć dałem radę wyłoić naprawdę niewiele wnoszą. Świadczą tylko o poziomie ich autora. A ściślej o jego braku.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19165

          #19
          a dzięki rosnącemu spożyciu tego typu piw na rynku giną bez powrotnie prawdziwe perełki...

          Comment

          • Makaron
            Senior
            • 08-2003
            • 2107

            #20
            Rolek napisał(a)
            Tu nie chodzi o jego podejście do piwa. Bo on go wcale nie ma.
            I to nie jest jego sprawa - na Forum istnieją pewne, nazwijmy to zasady. Spójrz na opinie innych, nawet dotyczące piw mocnych i bardzo mocnych. Pisze się o kolorze, zapachu, smaku, pianie itepe. To można opisać. A opinie w stylu puściłem po nim takiego pawia, że aż mi w oczach pociemniało, albo wali tak, że tylko sześć dałem radę wyłoić naprawdę niewiele wnoszą. Świadczą tylko o poziomie ich autora. A ściślej o jego braku.
            Prawo do wolnej wypowiedzi chyba całyczas obowiazuje na tym forum?
            Nawet do tego typu sposobu wyrażania się! Może Ci się to nie podobać, ale musisz uszanować, że dla kogoś wyznacznikiem dobrego piwa moze być jego moc!
            W innym wypadku można mówić tutaj o narzucaniu autocenzury!

            Pozatym mówiąc o zasadach na tym forum, to własnie łamiemy jedne z najważniejszych ...czyli trzymania się tematu wątku! Wybacz ART.
            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

            Comment

            • Rolek
              Senior
              • 08-2001
              • 1038

              #21
              Makaron napisał(a)
              Prawo do wolnej wypowiedzi chyba całyczas obowiazuje na tym forum?
              Nawet do tego typu sposobu wyrażania się! Może Ci się to nie podobać, ale musisz uszanować, że dla kogoś wyznacznikiem dobrego piwa moze być jego moc!
              No i kurwa, nie masz tak do końca racji. Bo widzisz kurwa, wolna wypowiedź może też tak wyglądać. Podoba się?
              Można lubić mocne piwa, ale trzeba umieć to napisać.
              W innym wypadku można mówić tutaj o narzucaniu autocenzury!
              Komentarz do cytatu powyżej, autocenzury był pozbawiony. Nie chciałbyś chyba, aby takie kwiatki pojawiały się w postach?

              Pozatym mówiąc o zasadach na tym forum, to własnie łamiemy jedne z najważniejszych ...czyli trzymania się tematu wątku! Wybacz ART.
              To się wytnie

              Comment

              • Makaron
                Senior
                • 08-2003
                • 2107

                #22
                Rolek napisał(a)
                No i kurwa, nie masz tak do końca racji. Bo widzisz kurwa, wolna wypowiedź może też tak wyglądać. Podoba się?
                Piecyk_gazowy może nie posługuje sie językiem literackim, ale nieużywa przekleństw. Wypowiedzi ma ostre, ale od razu tak zaciekle zwalczać dosłownie każdy jego post na forum?
                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                Comment

                • Rolek
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 1038

                  #23
                  Makaron napisał(a)
                  Piecyk_gazowy może nie posługuje sie językiem literackim, ale nieużywa przekleństw. Wypowiedzi ma ostre, ale od razu tak zaciekle zwalczać dosłownie każdy jego post na forum?
                  Panie Makaronie, po prostu skorzystałem z wolności wypowiedzi.
                  Jeden używa emotikonów , a ja bluznąłem.
                  A co do Piecyka - ostre wypowiedzi, to ma David Letterman, a posty Piecyka są po prostu prymitywne.

                  Comment

                  • piecyk_gazowy
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 124

                    #24
                    Wielcy degustatozy sie znalezli a jak by piwo kosztowala zamiast 2 zl za litr a 7 i mialo elegancka etykiete to pewnie byscie sie nim zachwycali .Faktycznie nieskonczylo sie na jednej butelce( 2 szt) lubie piwo i pije jego duzo lubie tanie piwo i tym mocniejsze tym lepsze a cena nic niema do smaku kiedys kupilem piwo bodajrze maxymilaltore 11,6 voltaza za 5 zl i wypada o wiele gorzej niz maegga vat za 2 z groszem ktory ma 10% A I TAK LEPIEJ GRZEJE
                    !!!! Fuck you prototypy!!!!

                    Comment

                    • piecyk_gazowy
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 124

                      #25
                      a JAK BY WLAC PIWO DO BUTELKI ZA 1.20 DO BUTELKI JAKIEGOS ZACHODNIEGO ZA TO PRZYPUSZCZA ZRESZTA CO JA WAM BEDE TLUMACZYC
                      !!!! Fuck you prototypy!!!!

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        #26
                        piecyk_gazowy napisał(a)
                        a JAK BY WLAC PIWO DO BUTELKI ZA 1.20 DO BUTELKI JAKIEGOS ZACHODNIEGO ZA TO PRZYPUSZCZA ZRESZTA CO JA WAM BEDE TLUMACZYC
                        Nie denerwuj się. Chodzi tylko o to żebyś opisał to jak Ci to piwo smakowało, jak postrzegałeś zapach, jak było nagazowane i jaki miało kolor a nie czy dobrze poniewiera.

                        Moim ulubionym piwem jest marketowe piwcio za 1,59
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • Aldach
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1269

                          #27
                          to jakie piwo lubię nie ma w tym momencie znaczenia. Ja po prostu nie rozumiem co ten koleś (piecyk_gazowy) pisze. Czy ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć
                          Czy ktoś wogóle chce to tłumaczyć

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎