Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piast, Wrocławski Full

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    #31
    bardzo porządne lekkie piwo , dobru gaz , piany nie widziałem bo w sklepie tylko puchy , ale mimo to warte polecenia.Nie jest to jakas rewelacja , ale na pewno powyzej średniej krajowej . Wśród słabych pilsów to jeden z ciekawszych w Polsce. Patrząc na poprzednie posty stwierdzam że przepłaciłem dajac za niw 2,70w sklepiku na zadupiu
    WWW.EKSTRAKLASA.NET

    Comment

    • dw12006
      Junior
      • 10-2003
      • 1

      #32
      może być!

      Moja ocena: [4.775]
      ---------------
      Ocena usunieta z rankingu.
      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
      Art, Admin

      ---------------

      Comment

      • Sven
        Senior
        • 09-2003
        • 1211

        #33
        Kolorek jasny, pilsowaty, mocno gazowane, w smaku czuć drożdże i chmiel, piana początkowo gęsta, po chwili opada. Zapach dosyć nieuchwytny, delikatnie chmielowy. Butelka ładna, podobnie jak etykietka! Ogólnie biorąc - średniak!

        Moja ocena: [3.5]
        Celia, cerevisia et conventus.

        Comment

        • Cocobango
          Senior
          • 04-2002
          • 818

          #34
          Piana biała, dziurawa, ekspresowo opadająca (nie pozostała nawet koronka). Gaz ok. Barwa złocista. Zapach miły, chmielowy, "studnia". Smak lekki - może nawet za lekki, prawie brak goryczki. Ogólnie nie jest nawet takie złe. Lekkie piwko na gorące dni, dobre do ugaszenia pragnienia. szata graficzna przypomina bardzej piwa z poprzednich lat niż współczesny produkt.

          Moja ocena: [2.925]
          Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
          Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
          HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

          Comment

          • Bakuna
            Member
            • 12-2003
            • 38

            #35
            Pamiętam, że w Warszawie istniał kiedyś pub o nazwie Piast, gdzię można bylo spróbować szlachetnych trunków z tego browaru. Smakowały całkiem, całkiem, a i muzyczka była przyjemna. Niestety pub już nie istnieje, ale nadal pamiętam napis na jednym z parasolów reklamowych Piasta " Najlepsze jeszcze przed Tobą! " Coś w tym jest.

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              #36
              Byłem bardzo zaskoczony na plus. Już kolor mnie zdziwił, bo nie był tak strasznie jasny, jak się tego obawiałem. Okazał się zupełnie przyzwoity, klarowny, złotawy. Gazu za dużo nie ma, ale wystarczy. Pęcherzyki są malutkie i niespiesznie wędrują ku górze. Piana na początku rewelacyjna, wysoka i solidna, niestety dość szybko ograniczyła się do pierścionka na granicy piwa. Zapach intensywny, choć łagodny. Przyjemnie orzeźwia. W smaku też bardzo przyzwoicie. Mimo, że to lekkie piwko wrazenia smakowe są zdecydowane, wyraźnie chmielowe, goryczka w dobrym natężeniu pojawia się później i długo pozostaje na podniebieniu. Puszka, to jak dla mnie najsłabsza strona tego wyrobu. Niby pomysłowa, biała z konturami starego Wrocławia, ale mimo to mało przemawiająca i nie wybijająca się z dobrze zaopatrzonej półki sklepowej.

              Moja ocena: [3.975]
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • BAJ
                Senior
                • 02-2002
                • 201

                #37
                Wszystko wskazuje na to, że Carlsberg zakończył produkcję Wrocławskiego Fulla. Od dłuższego czasu brak go w hurcie.
                gdzie się piwo warzy
                tam się dobrze darzy

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  #38
                  Fakt,a co za tym idzie także w sklepach już sie raczej go nie uświadczy.Chociaż kilka dni temu widziałem pewnego jegomościa z dwoma puszakami Fulla,co mnie trochę zdziwiło.Widocznie,jak to zwykle bywa w takich przypadkach,jeszcze można to piwo dostać tu i ówdzie na obrzeżach miast lub na prowincji.Do czasu ostatecznego wyczerpania zapasów... Choć z drugiej strony nie słyszałem żeby ktoś narzekał z powodu Fulla.To piwo zdążyli w ciągu ostatnich kilku lat tak zepsuć że i tak ostatnio każdy się na Książa przerzucił.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23794

                    #39
                    tak zapowiadali.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • naczelnik
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 1884

                      #40
                      babalumek napisał(a)
                      Fakt,a co za tym idzie także w sklepach już sie raczej go nie uświadczy...
                      (...)
                      Widocznie,jak to zwykle bywa w takich przypadkach,jeszcze można to piwo dostać tu i ówdzie na obrzeżach miast lub na prowincji.Do czasu ostatecznego wyczerpania zapasów...
                      Sklepy, w których dziś byłem, Fulla na półkach było pod dostatkiem. Myślę, że zapasy browary poczyniły odpowiednie. Fani na pewno-jak mi się wydaje- nie będą jeszcze "głodować".

                      Odnośnie tego, że piwo można dostać "tu i ówdzie na obrzeżach miast lub na prowincji"-w żadnym razie. Samo centrum-zalega na półkach. Dla spragnionych służę adresami
                      Popieram domowe browary!

                      Polakom gratulujemy naczelnika

                      Zamykam browar.
                      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎