Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Non-stop beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Sulimar, Non-stop beer

    Butelka bezzwrotna O.5l-cena 1.69.Wyprodukowano dla ZKiP LEWIATAN 94 Holding S.A.Piwo jasne,podwójnie chmielone alk.5,5%obj.ekstr.10,1%wag.Barwa jaśniutka,dużo gazu,piana obfita,nawet się dość długo utrzymyje,lekki posmak goryczki,którą cały czas czuć na podniebieniu.Troszkę mało ekstraktu i stąd wydaje się za bardzo wodniste.Generalnie dobre piwko i z miłą chęcią jeszcze po nie sięgnę.Na upały będzie idealne-jeśli je jeszcze w swoim grodzie trafię.
    Last edited by Pogoniarz; 03-04-2003, 10:56.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Pojawiło się w moim grodzie. W zaszdzie zgadzam się z opinią przedpiścy. Kolor wg mnie nie był taki znowu jaśniutki. Raczej typowy złocisty. Piana istotnie przyzwoita. Smak zrównoważony. Dobre lekkie piwko.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      Najlepsze z piw produkowanych dla jakichkolwiek sieci z tych co do tej pory miałem okazje pić
      Piana piękna, trzyma się do końca, kolor typowy dla dziesiątek, zapach miły przyjemny dla nosa , smak dość wyrazisty jak na taki ekstrakt, gazu malutko, butelka bezzwrotna, kapsel biały, czysty
      Będę często sięgał- bardzo mi podeszło to piwo i mam ochotę na kilka następnych

      Moja ocena: [3.825]
      Last edited by Piecia; 10-05-2003, 14:10.
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Krotoszyniak
        Senior
        • 08-2002
        • 516

        #4
        Mnie to juz meczy . Ostanio wszystkie browary w Polsce robie te same piwa tylko pod innymi nazwami , nawet nie widze powodu ich ocenniania ...
        Last edited by Krotoszyniak; 10-05-2003, 17:08.
        Admin z Ratebeera
        Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
        Poromotor piwnej Polski na swiat :)

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #5
          Krotoszyniak napisał(a)
          Mnie to juz meczy . Ostanio wszystkie browary w Polsce robie te same piwa tylko pod innymi nazwami , nawet nie widze powodu ich ocenniania ...
          Piwa z Kipera są u nas rzadkością więc z chęcią po nie sięgam jeśli tylko mam okazję, a skoro widzę coś pierwszy raz to staram się to ocenić
          Last edited by Piecia; 10-05-2003, 23:09.
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • Regent
            Senior
            • 10-2002
            • 512

            #6
            Barwa przyzwoita jasno-złota. Piana ładnie się tworzy po nalaniu i długo utrzymuje się. Zapach mało wyczuwalny, smak wodnity, leciuteńka goryczka (mało urozmaicona). Kolejne piwo do ugaszenia pragnienia. Etykieta niezwykle oszczędna.

            Moja ocena: [2.4]
            Mniej alkoholu w piwach !!!
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Viktor
              Senior
              • 04-2002
              • 617

              #7
              Kiper, Non-stop beer

              Zakupione w Sieci Lewiatan, cena 1,69 zł
              Jasnozłote, orzeźwiające, biała piana utrzymuje się ok. 3 min., zapach chmielowy, smak typowego pilsa, ale nie wodniste ( mimo e.v.10,1 st).W sumie jakość trochę wyższa od ceny.

              Comment

              • Piwofil
                Senior
                • 01-2002
                • 907

                #8
                Piłem na wakacjach, rzeczywiście dobre piwko, piana bardzo ładna, gęsta i długo trzymająca, barwa dość jasna, nasycenie spore.
                Co do smaku to piwo było delikatne, orzeźwiające, ale z jakimś takim miłym, charakterystycznym posmakiem, ogólnie na lato świetne, co do piw sieciowych zdecydowanie najlepsze, porównywalne jedynie z produkowanym swego czasu CDN ale z Broka, a nie z Głubczyc.
                www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  Znalazłem to piwo w Sklepie w Bytowie w czasie zlotu. I miło mnie zaskoczyło, bo myślałem że jak w większości piw "marketowych" jedynym zyskiem z tego zakupu będzie etykieta.
                  Całkiem dobre, piękna piana. Warto po nie sięgnąć, kiedy chce się pić.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #10
                    Wreszcie trafiło do lubińskich slepów sieci Lewiatan. Cena 1,69 złotego za butelkę bezzwrotną. Piwo ogólnie mi smakowało, piana obfita, gaz w nadmiarze, warto po nie sięgnąć jeszcze raz.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎