Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czemu piwo zmienia smak??

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #16
    Linki możesz jak najbardziej. Lepiej tak niż wklejenie fotek bezpośrednio tu, zamiast do galerii.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kogoot Wyświetlenie odpowiedzi
      Otoz takiego tematu nie było a tak ze nie było. To ja zapraszam do uzycia wyszukiwarki
      pozdrawiam
      Może spróbuj wklepać w wyszukiwarkę coś innego oprócz tytułu niniejszego wątku w cudzysłowie.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
      Jeśli jakakolwiek potrawa nie pachnie, to także nie smakuje. To dlatego podczas choroby, gdy mamy zapchany nos, nic nam nie smakuje.
      Ja nie odczuwam wielkiej różnicy, ale i bez kataru słoń mi nadepnął na nos, więc może wykształciłem sobie jakiś niezależny zmysł smaku.

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
        Mnożą sie ostatnio i mnożą....
        A może jakaś zła "końungcja" Marsa w opozycji do Browaru?
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kogoot Wyświetlenie odpowiedzi
        chyba koniugacja
        Padłem
        Zgadzam się z fido, że coś jest na rzeczy...
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎