Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Top Budget Piwo Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Połczyn-Zdrój, Top Budget Piwo Jasne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • mikef
    Member
    • 09-2012
    • 66

    #2
    Fuhrmann Sp. z O.O., Połczyn Zdrój, dla SCA PR Polska Sp. z O.O., Poznań, czyli dla sieci Intermarche.

    Alkohol 6,2%, ekstrakt b.d.

    Kolor: Jasnozłocisty. Piwo klarowne.
    Piana: Biała, niezbyt obfita, o średnich bąblach. Nietrwała. Opada szybko do nikłego kożuszka, a następnie porozrywanej, ale już trwałej obwódki; pozostają też ślady na ściankach kufla.
    Wysycenie: Średnie.
    Zapach: Słodowo - alkoholowy, z nutą chlebową..
    Smak: Piwo strasznie wodniste. Czuć coś na podobieństwo wody gazowanej, w tle słabo słód. Goryczka słaba i niezbyt trwała.
    Opakowanie: 0,5 l butelka bezzwrotna.

    Kupiłem w sieci Intermarche za 1,75 zł. Cena niska - piwo kiepskie. Moja ocena 1,5 / 5.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mikef Wyświetlenie odpowiedzi
      Cena niska - piwo kiepskie
      Więc powinno chyba nazywać się Low Budget a nie Top Budget, no chyba że wbrew pozorom piwowarzy z Popłuczyna celują tym piwem w target z klasy wyższej
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Mastermind1
        Senior
        • 02-2013
        • 248

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        Więc powinno chyba nazywać się Low Budget a nie Top Budget, no chyba że wbrew pozorom piwowarzy z Popłuczyna celują tym piwem w target z klasy wyższej
        Doradzam czytanie postów ze zrozumieniem. Celować tym piwem w taki, czy inny target może SCA PR Polska Sp. z o.o., czyli sieć handlowa Intermarche (właściciel marki), nie zaś podmiot prowadzący browar w Połczynie.
        Opisywane piwo nie jest nowością na rynku, jego poziom nie obniżył się w ostatnim czasie. Można wnosić, że taki właśnie produkt odpowiada wymaganiom i oczekiwaniem Intermarche.

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6119

          #5
          Bardzo jasny strong... oczywiście z Inter M.

          Na kontrze największą czcionką zawartość alkoholu.

          Tani popychacz np. do jakiegoś jedzenia... test jednorazowy z okazji otwarcia w okolicy IM.
          Attached Files

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            Ciężko to dopić! A ty chcesz tym coś popychać? Przypomina mi to najgorsze produkty Głubczyc.

            Comment

            • AaLeX
              Senior
              • 07-2011
              • 572

              #7
              Nie obrażajcie Głubczyc, to nawet im nie dorównuje, syf. U mnie kolor ciemny, bursztynowy, piana jakaś jest i nawet kożuch gruby został, zapach wina, smak no właśnie, paskudny, jakaś chemiczna goryczka, chemiczny słód, niedobre. Ocena 1/6.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎