Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.12.08 - III Opolskie Grudniowe Dni Porterowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    2012.12.08 - III Opolskie Grudniowe Dni Porterowe

    Ponieważ my psy na portery, to w naszych głowach zagrzechotał znowu pomysł zorganizowania imprezy o zabarwieniu... porterowym, po jakże długiej, a doskonałej do wyleżakowania porterów przerwie

    W programie - miejsce na degustację porterów z różnych zakątków kraju - tych z browarów komercyjnych a także z browarów domowych.

    Na razie jest to pomysł i w zależności od zainteresowania ze strony szanownych Forumowiczów mogłaby to być albo impreza domowa w opolskim przytułku **** (możemy ugościć do 15 osób, którym spanie na podłodze nie straszne, zwierzęta domowe prosimy pozostawić w domu) lub większa impreza gdzieś tam (tam z pewnością się znajdzie).

    Zapraszam teraz do klawiatur do smażenia deklaracji - a w grudniu do nas, do Opola.

    Miło by było, jakby każdy z uczestników oprócz porterów zorganizował coś do jedzenia. My ze swojej strony też coś zorganizujemy.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Jako że jestem pies na takie spotkania - z radością przybędę ( oczwiście nie z pustymi rękami ) ... nawet pieszo
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      Propozycja kusząca. Ja na razie mogę zadeklarować 50% siebie na tym porterowym spotkaniu.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        Propozycja kusząca. Ja na razie mogę zadeklarować 50% siebie na tym porterowym spotkaniu.
        No to czekamy na deklarację Gosi i Twoje drugie 50%
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #5
          Ooo, ja to na pewno przemyślę, zobaczę jak z pracą będzie itd. Na razie nie deklaruję, że się piszę na to, ale jak najbardziej mam Was na uwadze
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            O żesz. Taka fajna rzecz, a ja nie mogę przyjechać . Ten termin mam już zaklepany od dłuższego czasu...
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              No to czekamy na deklarację Gosi i Twoje drugie 50%
              Z Gosią będzie ciężko.
              Ostatni nasz wyjazd na zlot PZU wyceniła na 25 tysi.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Cholercia, kusząca propozycja...

                Comment

                • marek_80
                  Member
                  • 02-2010
                  • 30

                  #9
                  Ja piszę nie na takie spotkanie. Spanie mam w własnym zakresie a transport na nogach.

                  Comment

                  • TeDy_beer
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 283

                    #10
                    Też wstępnie się piszę, porterowe spotkanie jest nader kuszące.
                    AMEN i :stout:
                    Browar Domowy Małe Ale
                    Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4568

                      #11
                      Oj kuszące, chociaż jak przy porterze to może być dość krótkie. Wstępnie też bym był zainteresowany, jedyny problem w tym, że sam nie warzę i nie mam czego przywieźć.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23798

                        #12
                        Weź nie pier...nicz bejbe, co to, portery ze sklepów wywiało?
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oj kuszące, chociaż jak przy porterze to może być dość krótkie. Wstępnie też bym był zainteresowany, jedyny problem w tym, że sam nie warzę i nie mam czego przywieźć.
                          Nie wierzę, że nie masz jakiegoś portera, tudzież do tego czasu nie uda Ci się zdobyć. Nie musi być własnoręcznie uwarzony, może być kupny.
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            #14
                            Tak czy nie
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marek_80 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja piszę nie na takie spotkanie. Spanie mam w własnym zakresie a transport na nogach.

                            Kup coś, będzie dobrze
                            Najlepiej w Rodzince.bis
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Oj kuszące, chociaż jak przy porterze to może być dość krótkie. Wstępnie też bym był zainteresowany, jedyny problem w tym, że sam nie warzę i nie mam czego przywieźć.
                            Ja też chętnie bym przybył, nie wiem tylko co na to moja żona
                            A mam w piwnicy 2 cieszyńskie pod terminem i ciechan grudniowy po terminie
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              Kurde, aż mi się zachciało przyjechać...

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎