Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[browar nieznany], [Dionizos] Energia Natury

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    [browar nieznany], [Dionizos] Energia Natury

    Alkohol - 5.5%
    Reszta jest tajemnicą.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Piana trwała, barwa złocista.
    W smaku wodniste, kwaskowe, z jakimś przedziwnym posmaczkiem, którego nie potrafię zidentyfikować. Dość mocno goryczkowe.
    Piwo produkowane dla PGE Energia Odnawialna.
    Attached Files

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss Wyświetlenie odpowiedzi
      ...z jakimś przedziwnym posmaczkiem, którego nie potrafię zidentyfikować. [...] Piwo produkowane dla PGE Energia Odnawialna.
      Tak właśnie smakuje energia odnawialna .

      A swoja drogą, nie wiem, komu się bardziej w łepetynach pozajączkowało, dionizosom czy energetykom...
      Obawiam się, że niebawem pojawi się piwo sygnowane firmą oczyszczalni ścieków (też ekologiczny biznes) o zapachu i smaku adekwatnym .

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi

        A swoja drogą, nie wiem, komu się bardziej w łepetynach pozajączkowało, dionizosom czy energetykom...
        Ja już się poważnie zastanawiam, czy zaśmiecać sobie kolekcję i ruinować wątrobę takimi śmieciami produkowanymi przez nie wiadomo kogo dla diabli wiedzą kogo.

        Comment

        • Brat_Piwny
          Senior
          • 01-2009
          • 685

          #5
          Energia Natury w nowych szatkach. Tylko w jaki sposób wprowadzić to piwo do Dziennika Piwnego...
          Attached Files

          Comment

          • cwirek
            Junior
            • 12-2006
            • 21

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
            Energia Natury w nowych szatkach. Tylko w jaki sposób wprowadzić to piwo do Dziennika Piwnego...
            Prądem

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎