Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Frumalt - Cranberry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sulimar, Frumalt - Cranberry

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #2
    Według składu jest to napój piwny o smaku żurawinowym, czyli troszkę piwa, ok 15% soku jabłkowego i aromat żurawinowy. W dodatku dość marny bo smaku żurawiny ja nie wyczułem.

    Plusy: tych 4,5% alk. nie czuć (choć moja żona mówi, że coś tam alkoholu czuje)smakuje jak średniej jakości czerwona oranżada (taka z Helleny) niestety smak burzy jakiś dziwny posmak słodziku, więc podejrzewam SUKRALOZĘ bo podobny mączystochemicznycpseudocukier da się wyczuć w Lechu shandy.

    Za 0,99zł warto kupić,w celu przetestowania jak może piwo smakować oranżadką za normalną cenę 2,49zł nie bardzo.

    Fotka za dni kilka
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: kolor czerwonej oranżady, sam nie wiem jak to oceniać czy jako piwo czy jako napój piwny ale będę sprawiedliwy i ocenię na 50% [2.5]
      Piana: różowa, dość spore pęcherze, szybko opada do cienkiego kożuszka na piwie [2.5]
      Zapach: oranżadkowy ale miły.....żadnych piwnych akcentów [3]
      Smak: pierwsze co mi przyszło na myśl to smak starej dobrej czerwonej gruźliczanki, niezbyt słodki żurawinowo-słodowy posmak na wyczuwanej piwnej bazie. Jako piwo produkt ten odpada całkowicie ale jako oranżadka, jest naprawdę niezły, mi smakował [3]
      Wysycenie: za dużo, ale jak to w oranżadzie [3.5]
      Opakowanie: dość wyróżniająca się na półce puszka 0.33 choc moim zdaniem mogłaby być bardziej dopracowana [4]
      Uwagi: jako zamiennik Coca Coli czy innych napojów gazowanych to jest rzecz jak najbardziej do zaakceptowania, jako piwo zdecydowanie nie

      Moja ocena: [3]
      Attached Files
      Last edited by becik; 07-05-2013, 19:47.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎