Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Frumalt - Pear

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sulimar, Frumalt - Pear

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • qbaseq
    Senior
    • 07-2010
    • 100

    #2
    Bardzo dojrzała gruszka

    Jak głosi napis na puszcze ( 0.33l, 2.5 zł w tesco ) jest to "napój piwny aromatyzowany" -aromatu jest aż za dużo, zapach wręcz przytłaczający, pachnie takim syropem na cukrze - trochę jak tanie lody gruszkowe. W smaku - lepiej niż w zapachu nawet przyjemne, wyraźnie gruszkowe taką gruszką mocno dojrzałą, miękką i bardzo słodką. Piłem po chamsku "z puchy" jak colę więc nie ocenię chwilowo piany , koloru itd ... ale to jeden z lepszych tego typu napojów piwnych jakich próbowałem, bez większych ambicji ale całkiem przyzwoity

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #3
      Gruszkowy jest tylko z nazwy. W składzie to samo co w jabłkowym dodali tylko "Aromat Gruszkowy"

      Pomimo ściemy z nazwą to i tak jest o wiele lepszy niż lech shandy i Warka radler.

      Można wypić dla ugaszenia pragnienia (choć i tak na to jest za słodkawy), piwo delikatnie się przebija, ale aromat gruszki wybija się najbardziej.

      W sumie jest to napój pijalny i można by go polecić dla lubiących takie "piwa"
      Ja takich mieszanek praktycznie nie uznaję

      kupione w promocji za 1,25zł, cena zwykła 2,49zł (za wysoka)
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • dipeone
        Senior
        • 05-2010
        • 741

        #4
        Ja niestety zapłaciłem 2,50 w kościerskim Tesco.
        Niezbyt smaczny, piwnopodobny napój.
        Zdjęcie:
        Attached Files

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: słomkowy, lekko mętnawe [2.5]
          Piana: istnieje tylko podczas nalewania, krzaczasta, szybko opada do całkowitego zera [2]
          Zapach: słaby ale dość przyjemny, orzeźwiająca gruszka [4]
          Smak: w smaku to czuje tylko gruszkowy posmak na delikatnie wyczuwalnym słodowym podłożu, jako piwo to jest klapa, jako oranżadka jest całkiem smaczny [3.5]
          Wysycenie: za dużo, tyle ile w oranżadzie [2.5]
          Opakowanie: dośc przeciętny wygląd szaty graficznej frumaltów, wyróżnia się ale czegoś jeszcze brakuje [4]
          Uwagi: ogólnie smaczna oranżadka na ugaszenie pragnienia, broń boże nie podchodzić jako do piwa, nawet smakowego

          Moja ocena: [3.45]
          Attached Files
          Last edited by becik; 15-05-2013, 16:47.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎