Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Al. KEN 50 lok.U6, Piwonia. Piwa z duszą [przeniesiono!]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #16
    Taa... nie Mahomet do góry (tzn. ja do "Piwonii"), to góra do Mahometa (tzn. - wiadomo...).
    Tyle razy się wybierałem (raz nawet się wybrałem, ale... w niedzielę ), że wreszcie "Piwonia" jest rzut beretem.
    Byłem. Na razie rzeczonego beretu nie zrywa, lokal kompletnie zakonspirowany, w środku atmosferka taka bardziej outletowa. Wybór na moich zblazowanych piwnych oczach nie robi wrażenia.
    Kupiłem parę rzeczy dla kumpla na sobotę (dla niego będą to mega-nowości) i zestawik olsztyński - jak dostali złoto za tego portera (ten porter ), nie wypadało nie kupić...
    Ale - trzymam kciuki za stabilny rozwój .
    Dla informacji - opodal są niezłe dwa sklepy: jeden z "Lego", drugi z winem.

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Dla informacji - opodal są niezłe dwa sklepy: jeden z "Lego", drugi z winem.
      No i są jeszcze w tym samym budynku Noodle i naleśnikarnia

      Dzisiaj zaskoczyła mnie na stacji metra Natolin niepozorna panienka z ulotkami i jakimś niewielkim felerem w uzębieniu. Z reguły obchodzę takich klientów szerokim łukiem, ale zdziwiony nieco miejscem jej aktywności (stała przy bramkach na stacji, a nie przed zejściem, na chodniku) zerknąłem i... ujrzałem w jej dłoni ulotkę Piwonii Fajnie, że chłopaki starają się frontem do klienta No to poszedłem po raz drugi w tym tygodniu, a co tam
      Faktycznie, szału póki co nie ma. Poza anonsowaną IPĄ z Artezana i weizenbockiem z Kormorana na półkach na razie 20-30% oferty jaką pamiętam z poprzedniej lokalizacji. Na razie jednak są w fazie miękkiego osiadania na gruncie po podróży. Najważniejsze, że po rozmowie już na pierwszy rzut oka/ucha widać, że naprawdę im zależy. Co cieszy
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • gaz4
        Senior
        • 04-2009
        • 192

        #18
        Szkoda, że niektóre piwa są dostępne tylko na miejscu a brak ich w sklepie internetowym np. IPA i nowy Kormoran. Mam nadzieje, że to tylko chwilowe opóźnienie w dodawaniu produktów związane z przeprowadzką, a nie praktyka stosowana do piw, które dostępne są małej ilości.

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1302

          #19
          ja też spytam:
          kiedy zapchacie półki
          także sklepu internetowego
          jakąś większą dostawą z czech?
          veni, emi, bibi

          Comment

          • Piwonia1
            www.piwonia.piwazdusza.pl
            • 11-2011
            • 573

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gaz4 Wyświetlenie odpowiedzi
            Szkoda, że niektóre piwa są dostępne tylko na miejscu a brak ich w sklepie internetowym np. IPA i nowy Kormoran. Mam nadzieje, że to tylko chwilowe opóźnienie w dodawaniu produktów związane z przeprowadzką, a nie praktyka stosowana do piw, które dostępne są małej ilości.
            jedno drugiemu nie przeczy
            staramy się, aby nowe piwa trafiały do esklepu jak najszybciej, choć czasami po prostu nie zdążamy dodać (tak było z niektórymi BrewDogami, tak było z Widawą)
            wszystkie ostatnie nowości są już w każdym razie dostępne (Artezan IPA chwilowo wybył, ale wróci, jak tylko panowie w browarze napełnią dla nas butelki, cierpliwości)

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Niestety większość piw "czeka na dostawę". Czy to dotyczy piw w esklepie czy stacjonarnie też takie puchy?
            w esklepie widoczna była większość piw, jakie przewinęły się przez nasze półki - a że było ich kilka setek (na sto-parę dostępnych obecnie) toteż wrażenie "pustki" jest zrozumiałe
            wyczyściliśmy pozycje, które nie znajdują się w bieżącej i planowanej ofercie, powinno być już bardziej przejrzyście

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
            kiedy zapchacie półki jakąś większą dostawą z czech?
            większą - w przyszłym tygodniu, a jako aperitif pojawi się jutro świąteczny Krakonos 14
            www.piwonia.piwazdusza.pl
            facebook.com/Piwonia.Piwa.z.dusza

            ul. Belgradzka 48 lok. U3, Warszawa
            czynne: pon-czw 13-20, pią-sob 11-22, niedziela 14-20

            Comment

            • Livres
              Senior
              • 04-2012
              • 324

              #21
              USA? Kolega Żywiec chwalił się ostatnio, że wkrótce będą mieli w ofercie m.in. Anchor Christmas Ale i K-9 Cruiser Winter Ale, tak że byłoby miło.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #22
                Przed Świętami warto więcej wziąć piw specjalnych - wtedy wszyscy są bardziej chętni wydać więcej na prezenty, dla siebie na świąteczny stół.. Tak więc Matuska, BrewDog, PInta, Alebrowar, Artezan itp powinny się znajdować w ilościach większych.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Piwonia1
                  www.piwonia.piwazdusza.pl
                  • 11-2011
                  • 573

                  #23
                  zgodnie z zapowiedzią dotarł Krakonos 14, a także Smokey George, Hacker-Pschorr (Braumeister Pils i Munchner Hell), Friedenfelser Steinwald Zoigl i Baltika (3, 4, 6, 8)

                  jutro pojawi się Ciechan Marcowe
                  www.piwonia.piwazdusza.pl
                  facebook.com/Piwonia.Piwa.z.dusza

                  ul. Belgradzka 48 lok. U3, Warszawa
                  czynne: pon-czw 13-20, pią-sob 11-22, niedziela 14-20

                  Comment

                  • VASYL
                    Junior
                    • 04-2011
                    • 23

                    #24
                    Własnie był u mnie "Warszawski łącznik"z Piwonii. Żyć nie umierać . Tego jeszcze nie grali, rewelacja

                    Comment

                    • gaz4
                      Senior
                      • 04-2009
                      • 192

                      #25
                      Czy jest u was do nabycia Zestaw Komes porter ze szklanką?

                      Comment

                      • iromek
                        Junior
                        • 01-2012
                        • 20

                        #26
                        Czy ceny w sklepie internetowym są takie same jak w sklepie?

                        Comment

                        • Piwonia1
                          www.piwonia.piwazdusza.pl
                          • 11-2011
                          • 573

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gaz4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy jest u was do nabycia Zestaw Komes porter ze szklanką?
                          jeśli tylko taki się pojawi, to znajdzie się w naszej ofercie

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iromek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy ceny w sklepie internetowym są takie same jak w sklepie?
                          tak, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że wyświetlana w esklepie cena zawiera już kaucję za butelkę
                          www.piwonia.piwazdusza.pl
                          facebook.com/Piwonia.Piwa.z.dusza

                          ul. Belgradzka 48 lok. U3, Warszawa
                          czynne: pon-czw 13-20, pią-sob 11-22, niedziela 14-20

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                            No i są jeszcze w tym samym budynku Noodle i naleśnikarnia
                            A gdzieś tam (chyba) blisko, bo pod numerem 34, restauracja gruzińska, którą wczoraj naprawiała Gesslerowa. Wyglądało apetycznie.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • olie
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 777

                              #29
                              Nie ma takiego adresu w Warszawie, Gaumarjos mieści się pod numerem 47. Po drugiej stronie Al. KEN, praktycznie na tej samej wysokości co Piwonia.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #30
                                No to źle zapamiętałem - 47.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎