Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Złoty Denar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sebol
    Member
    • 02-2002
    • 66

    #31
    Podobno jest to piwo dumą Namysłowa od 600 lat i cieszy w kuflu gęstą pianą...Sądzę że to bzdura i współczuję namysłowianom że muszą pić takie...coś(ocenzurowano).Piwo , które próbowałem spożyć z kumplem było bez piany , o nieciekawym zapachu a smak był delikatnie mówiąc paskudny, niestety nie udało nam się wypić do końca butelki.Podobno jest to piwo gazowane...Najlepsza z całości jest etykieta.

    Moja ocena: [2.1]
    sebastian30000

    Comment

    • Namek
      Junior
      • 10-2002
      • 15

      #32
      ok

      Jest OK!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #33
        Leciutkie, smaczne piwko.Pianka o długiej żywotności.Smak lekkiej goryczki.Do ugaszenia pragnienia idealne.Kupione w Żabce z 1.74pln


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #34
          Piwo ma zapach lekko chmielowy, smak kwaśa gorycz. Kolor piwa jasno żółty. Okrąg piany i pozostaje na szklance. Gaz w sam raz.

          Moja ocena: [3.6]
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • wriggle
            Senior
            • 12-2002
            • 322

            #35
            Nabylem w Opolu podczas pięciominutowego postoju, po dzikiej gonitwie w poszukiwaniu spożywczaka
            Koloru ni piany nie było mi dane ocenić bo spożywałem w autokarowych warunkach, prosto z butelki, pomimo to coś tam jednak poczułem na podniebieniu... Bardzo smaczne piwo, o łagodnym aksamitnym posmaczku. Dodatkowy plus za moje ulubione proporcje [10.5 ekstr./5.5 vol.], oraz za ładną etykietę. Cieszę się że mogłem wreszcie skosztować czegoś z Namysłowa, bo na zachód Polski rzadko jeżdżę a w Lublinie to chyba tylko w Piwowarze można znaleźć ich wyroby, choć i tego nie wiem na pewno.
            ONE LOVE

            Comment

            • perłyfan
              Senior
              • 02-2003
              • 1244

              #36
              Piwo nabylem w swoim miasteczku.Nie wiem skad sie tam wzielo...niestety spotkalo mnie rozczarowanie.Kolor,gaz i zapach po prostu przecietne. Smak bez wyrazu, jakby niezle piwo rozrobic pol na pol z woda niegazowana. Piana prawie nieobecna, jedynie wyglad puszki na poziomie satysfakcjonujacym...

              Moja ocena: [2.95]
              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

              Comment

              • Sven
                Senior
                • 09-2003
                • 1211

                #37
                Kolorek sympatycznie jasny, może zbyt jasny? Piana obfita, trzyma się dosyć długo, nagazowane przeciętnie. Smak delikatny, niezbyt intensywny, dominuje goryczka i pewne rozwodnienie, smaczne. Zapach delikatnie chmielowy! Etykietka do kolekcji, w porządku! Piwko dobre na upały, delikatne i niedrogie!

                Moja ocena: [3.95]
                Celia, cerevisia et conventus.

                Comment

                • sloniatko
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1014

                  #38
                  Piłem wczoraj, na kolana mnie nie rzuciło ale generalnie może być.
                  Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #39
                    Ponieważ ostatnio pojawiła się chmara pseudo-opisów piw podobnych do powyższego - czyli ZUPEŁNIE nic nie wnoszących do dyskusji - proszę mieć świadomość że nagle mogą zniknąć z serwisu.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #40
                      Zauważone w Żabce, w puszce, tym razem pod nazwą Denar, zawartość alkoholu zmniejszono do 4,5%.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #41
                        kolejne piwko z namysłowa
                        kolor ładny slomkowy
                        bąbelków dużo może troche zbyt drobne
                        w smaku lekko rozwodnione czuć puchą
                        piana bardzo słaba szybko opada lecz pozostawia dywanik
                        zapach nijaki
                        opakowanie zbyt złote:-)

                        Moja ocena: [2.375]
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #42
                          a puszeczka wygląda tak
                          Attached Files
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Tomasz_FK
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 221

                            #43
                            Kupione w Lądku w małym sklepie. Alkohol obecnie to 4%. Spożyte co prawda w barbarzyńskich warunkach, lecz przy wysokiej temperaturze otoczenia, więc bardzo smakowało
                            Słaba piana, która błyskawicznie znikła i lekka, łagodna goryczka, która mogłaby być odrobinę mocniejsza. Mimo to, na lato, całkiem miłe.

                            Obecne opakowanie:
                            Attached Files
                            Tomasz
                            "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #44
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: złociste, mętnawe [1]
                              Piana: prawie nie istnieje, tylko przy nalewaniu, po krótkiej chwili niewielka obręcz dookoła szkła [1.5]
                              Zapach: piwno-serowo-szmaciany [1.5]
                              Smak: kwaskowaty, nagazowany, szczypiący w język i podniebienie, nie do picia, nie czuje w nim nic piwnego [1]
                              Wysycenie: zdecydowanie za duże [2]
                              Opakowanie: ładna puszka, po której spodziewałem się czegoś lepszego [4.5]
                              Uwagi: Co tu dużo mówić - to piwo to tragedia, okupacja w 26 obrazach, okres trwałości 04'2009

                              Moja ocena: [1.45]
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • marslaw1
                                Junior
                                • 09-2008
                                • 4

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sebol Wyświetlenie odpowiedzi
                                Podobno jest to piwo dumą Namysłowa od 600 lat i cieszy w kuflu gęstą pianą...Sądzę że to bzdura i współczuję namysłowianom że muszą pić takie...coś(ocenzurowano).Piwo , które próbowałem spożyć z kumplem było bez piany , o nieciekawym zapachu a smak był delikatnie mówiąc paskudny, niestety nie udało nam się wypić do końca butelki.Podobno jest to piwo gazowane...Najlepsza z całości jest etykieta.

                                Moja ocena: [2.1]
                                Straszliwy cienkusz.... Nadaje się jedynie do picia na skwerach w krzakach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎