Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Twarda (przy Żelaznej), Piwosz [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kufelmaly
    Member
    • 04-2013
    • 51

    #16
    Czy Pinta Oto Mata jest aktualnie w sprzedaży ?
    Mam do was najbliżej, ale ostatnio słyszałam, że sie skończyła ..

    Comment

    • PiwoszTwardy
      Piwosz
      • 04-2013
      • 636

      #17
      Tak , Oto Mata jest aktualnie dostępna. Na dziś z Pinty mamy: Czarną Dziurę, Dobry Wieczór, Atak Chmielu, Angielskie Śniadanie i wspomnianą Oto Matę
      Wróciły asy z AleBrowaru: Rowing Jack i Sweet Cow, piwa z Lwówka są nadal w mocnym składzie .
      Z nowości są: Olsztyńskie z Kormorana, Magnus wiśniowy, Obolon Aksamitne, wróciło Senojo Vilniaus Nefiltruotas Sviesusis i Cornelius Pszeniczny
      Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
      ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
      00-806 Warszawa
      pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
      ZAPRASZAMY
      https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

      Comment

      • PiwoszTwardy
        Piwosz
        • 04-2013
        • 636

        #18
        KONTAKT MAILOWY

        Jako że ostatnio pojawia się coraz więcej pytań , propozycji i sugestii co do piwek byłych i tych spodziewanych w najbliższym czasie (sporo zapowiadanych ciekawych premier z dobrych browarów) podaję nasz sklepowy mail: piwosz@ip-point.pl .
        Będziemy odpisywać i informować o terminach premier i spodziewanych nowości
        Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
        ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
        00-806 Warszawa
        pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
        ZAPRASZAMY
        https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

        Comment

        • beczkapiwa
          Junior
          • 04-2013
          • 16

          #19
          ja też mam blisko do Waszego sklepu (lokalizacja to jego wielki plus). Jak jest otwarty sklep w ten tzw. długi weekend majowy?? Chciałem zrobić jakieś dobre zakupy na grilla...

          Comment

          • PiwoszTwardy
            Piwosz
            • 04-2013
            • 636

            #20
            GODZINY OTWARCIA SKLEPU

            Dzisiaj (czwartek 02 maja) pracujemy normalnie ( 09.00 - 20.00 ), w sobotę 04 maja pracujemy krócej niż zwykle tj. 10.00 -14.00 , ale zgodnie z sugestiami naszych klientów (POZDRAWIAM !) od maja 2013 sklep będzie czynny w soboty od 10.00 do 17.00
            Mamy również nowości: Armagedony (Jasne i Ciemne), Warnijskie z Kormorana, powrócił również Gniewosz Korzenny , jest świeże Świeże
            Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
            ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
            00-806 Warszawa
            pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
            ZAPRASZAMY
            https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

            Comment

            • kufelmaly
              Member
              • 04-2013
              • 51

              #21
              Jakie macie na dzisiaj piwa niepasteryzowane (oprócz koncerniaków) ?

              Comment

              • PiwoszTwardy
                Piwosz
                • 04-2013
                • 636

                #22
                Z niepasteryzowanych mamy (oprócz koncerniaków) : Dawne z Konstancina, Lubuskie z Witnicy, Łomżę Podkapslową 0,33 , lubelską Perłę, Raciborskie Niefiltrowane (NOWOŚĆ ) , Świeże i Rześkie z Kormorana.
                W promocji mamy Pilsa z Manufaktury za 2.60 .
                Mamy też nowości z najwyższej półki: Dymy Olbrachta i Olbrachtowe Piernikowe, z Pinty dojechało A'LA Grodziskie
                Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
                ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
                00-806 Warszawa
                pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
                ZAPRASZAMY
                https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

                Comment

                • PiwoszTwardy
                  Piwosz
                  • 04-2013
                  • 636

                  #23
                  Odpowiadając ("szerzej") na jednego z maili: Rowing Jack jest, Magnus czekoladowy jest. Co do piw które mamy a o których wogóle tu nie wspominałem (np. alzacki Fisher w nota bene fajnej butelce Swing Flip Top albo japońskie Asahi) to nie są to tylko "dekoracje" na regale ale bardziej "materiały edukacyjne" (potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby "zaistniały" wśród polskich piwoszy ).
                  Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
                  ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
                  00-806 Warszawa
                  pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
                  ZAPRASZAMY
                  https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

                  Comment

                  • wpadzio
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 2645

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co do piw które mamy a o których wogóle tu nie wspominałem (np. alzacki Fisher w nota bene fajnej butelce Swing Flip Top albo japońskie Asahi) to nie są to tylko "dekoracje" na regale ale bardziej "materiały edukacyjne" (potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby "zaistniały" wśród polskich piwoszy ).
                    No, no... a można nieco bliżej? Do sklepu jeszcze nie zajrzałem ale może warto to uczynić? Osobiście, zarówno Asahi, zapewne czeski licencjonowany wypust, i francuskiego heńkowego Fishera pomijam, ale zanęciliście, więc się przyznajcie co więcej
                    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                    Serviatus status brevis est
                    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                    Comment

                    • PiwoszTwardy
                      Piwosz
                      • 04-2013
                      • 636

                      #25
                      Trudno mi bronić koncerniaków, ale ........ Co sie tyczy Fishera Tradition to jest on oryginalny francuski (co do przynależności do Heinekena to nie wiem więc się nie wypowiadam), Asahi - przyznaje, jest "czeskim wypustem", więc japończyk z niego mały ....
                      Staram się nie oceniać piw na forum sklepu .., wyznaję zdrową zasadę: Ja piwa sprzedaje - Wy oceniacie
                      Z zagranicznych wolałbym pisać o piwach , które W NAJBLIŻSZYM CZASIE chcę sprowadzić, np. czeskie browary Nachod (Lager, Knighst), browar Rohozec (Skalak Svetly special, Skalak Lezak premium), browar Bernard ( Lezak z zamkiem i Cerne z zamkiem), z niemieckich Landskrony (Extra-Herb i Weizen) Jak tylko wjadą natychmiast napiszę ...
                      Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
                      ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
                      00-806 Warszawa
                      pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
                      ZAPRASZAMY
                      https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trudno mi bronić koncerniaków, ale ........ Co sie tyczy Fishera Tradition to jest on oryginalny francuski (co do przynależności do Heinekena to nie wiem więc się nie wypowiadam), Asahi - przyznaje, jest "czeskim wypustem", więc japończyk z niego mały ....
                        Staram się nie oceniać piw na forum sklepu .., wyznaję zdrową zasadę: Ja piwa sprzedaje - Wy oceniacie
                        Z zagranicznych wolałbym pisać o piwach , które W NAJBLIŻSZYM CZASIE chcę sprowadzić, np. czeskie browary Nachod (Lager, Knighst), browar Rohozec (Skalak Svetly special, Skalak Lezak premium), browar Bernard ( Lezak z zamkiem i Cerne z zamkiem), z niemieckich Landskrony (Extra-Herb i Weizen) Jak tylko wjadą natychmiast napiszę ...
                        To nie broń koncerniaków.
                        Jeśli chcesz odnieść się do jakości warzonych piw, to poszukuj odpowiednich tematów...
                        Last edited by Cez; 09-05-2013, 21:25.
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • domaluj
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 303

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                          To nie broń koncerniaków.
                          Jeśli chcesz odnieść się do jakości warzonych piw, to poszukuj odpowiednich tematów...
                          Przecież nikt ich tu nie broni, nikt też nie chce się odnosić do jakości warzonych piw:

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwoszTwardy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Trudno mi bronić koncerniaków, ale ........ Co sie tyczy Fishera Tradition to jest on oryginalny francuski (co do przynależności do Heinekena to nie wiem więc się nie wypowiadam), Asahi - przyznaje, jest "czeskim wypustem", więc japończyk z niego mały ....
                          Staram się nie oceniać piw na forum sklepu .., wyznaję zdrową zasadę: Ja piwa sprzedaje - Wy oceniacie

                          Comment

                          • Donny
                            Junior
                            • 05-2013
                            • 1

                            #28
                            Witam, ostatnio byłem w Rosyjskiej restauracji Babooshka i piłem piwo, podobno była to Baltika, znalazłem tą stronę w google.

                            Jak rozumiem to jest temat o sklepie z piwami, czy u was można kupić piwo Baltika?
                            Jak zrozumiałem jest ich kilkanaście rodzajów i nie wiem nawet jakie piłem.
                            Ale chętnie będę degustował każdą.

                            A więc czy mają Państwo w ofercie w/w piwo i jakie rodzaje są?

                            Comment

                            • Cez
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1789

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika domaluj Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przecież nikt ich tu nie broni, nikt też nie chce się odnosić do jakości warzonych piw:
                              Uwaga odnośnie oceniania była tylko uwagą, a nie zarzutem. Ale nie bijmy piany
                              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                              Comment

                              • PiwoszTwardy
                                Piwosz
                                • 04-2013
                                • 636

                                #30
                                Baltika i nowości

                                W odpowiedzi na pytanie o piwa Baltika: na dzisiaj mamy w sprzedaży No. 8 (Pszeniczne) oraz No. 3 (Lager Classic), obydwa w efektownych butelkach, oryginalne z St. Petersburga
                                A z nowości mamy: Smoky Joe z AleBrowaru, Namysłów Niepasteryzowane, powróciły też: Gruit Kopernikowski, Gniewosz Ciemne 0,33 i Armagedon Jasne
                                Sklep "Piwosz" - 1500 piw w ofercie !
                                ul. Żelazna 31 (wejście od ul.Twardej)
                                00-806 Warszawa
                                pon-pt: 12-22 , sob: 10-22
                                ZAPRASZAMY
                                https://www.facebook.com/pages/Sklep...67557673402627

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎