Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Złota 59 (CH Złote Tarasy), The Beer Store [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Warszawa, Złota 59 (CH Złote Tarasy), The Beer Store [zamknięte]

    Sklep z możliwością konsumpcji na miejscu. W ofercie jedno lane - Erdinger pszeniczny o ile dobrze pamiętam. Cena 17 pln/0,5. Jeśli butelkowe spożywane na miejscu to doliczane jest extra 8 pln do ceny piwa. To chyba jedyne miejsce gdzie można się napić dobrego piwa w obrębie Centralnego, tyle że drożyzna koszmarna...
    Attached Files
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    A co do kupienia, oprócz Erdingera za jakieś porąbane pieniądze? Może w tę cenę wkalkulowany jest mandat za "niemanie" pozwolenia na wyszynk?

    Comment

    • mariusz66
      Junior
      • 11-2011
      • 15

      #3
      ceny jak w Oslo 25 zl za półlitra....

      ceny jak w Oslo 25 zl za półlitra....

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #4
        Ach, żeby jeszcze był wybór jak w Olso...

        Info z ich profilu na FB:
        Zapraszamy na lutową akcję promocyjną.

        Dla klubowiczów The Beer Store obniżamy serwowanie na miejscu oraz w restauracji Złota Kaczka.
        Rejestracja kart klubowych trwa do końca lutego.

        Zasady wydawania kart klubowych:
        1. Zarejestruj się na FB The Beer Store
        2. Napisz na priv swoje imię, nazwisko, kontakt.
        3. Wiadomością zwrotną prześlemy numer klienta a następnie kartę.

        Karta upoważnia do wszystkich promocji dla klubowiczów obowiązujących w danym sezonie.

        Więcej szczegółów wkrótce.
        Czekamy na rejestracje. Jeśli dostaniesz numer klienta bez karty możesz już korzystać z promocji.
        Last edited by Mason; 19-02-2013, 17:51.
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          Sklep z możliwością konsumpcji na miejscu. W ofercie jedno lane - Erdinger pszeniczny o ile dobrze pamiętam. Cena 17 pln/0,5. Jeśli butelkowe spożywane na miejscu to doliczane jest extra 8 pln do ceny piwa. To chyba jedyne miejsce gdzie można się napić dobrego piwa w obrębie Centralnego, tyle że drożyzna koszmarna...
          W obrębie Centralnego to się można napić w wagonie

          Z resztą w pobliżu jest Karczma i zwłaszcza Spiskowcy Rozkoszy, które w sezonie wiosenno-letnim będą na tyle blisko, że godzinny "postój" nie będzie problemem

          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • bojano
            Member
            • 01-2013
            • 55

            #6
            Wybór piw jak na taki przybytek dość średni, ceny miażdżące... Przyszedłem, popatrzyłem, wyszedłem, zapomniałem... Aczkolwiek jest to alternatywa dla knajp z żywcem/tyskim/żubrem po 10 pln za 0.5... i chętnych nie brakowało

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli butelkowe spożywane na miejscu to doliczane jest extra 8 pln do ceny piwa.
              8 zeta jedynie za możliwość wypicia piwa z butelki? Może za dodatkowe 8 łaskawie dodadzą plastikowy kubek?To już lepiej wsiąść w trampka i po paru minutach degustować w Czeskiej Baszcie.Patrząc od tej strony to piwo w Czeskiej wychodzi po złotówce plus 8 złotych za możliwość degustacji.Jedyny minus, że za złotówkę na wynos nie dadzą.

              Comment

              • danhaj
                Senior
                • 04-2010
                • 619

                #8
                Logo wydało mi się znajome, nie mówiąc o nazwie. Zasugerowanie się przez ten sklep nazwą i logo pewnej kanadyjskiej sieci jest wręcz niesmaczne. Nawet styl czcionki podobny. Może to ich polski oddzial?
                Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

                www.czechforum.pl

                Comment

                • legart
                  Senior
                  • 06-2012
                  • 913

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bojano Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wybór piw jak na taki przybytek dość średni, ceny miażdżące... Przyszedłem, popatrzyłem, wyszedłem, zapomniałem... Aczkolwiek jest to alternatywa dla knajp z żywcem/tyskim/żubrem po 10 pln za 0.5... i chętnych nie brakowało
                  Ano średni - z polskich (z tego co widziałem przed feriami) Krajan, Witnica, Amber, Kormoran i coś tam jeszcze, Czechy - oprócz koncerniaków (Kozel, Radegast, Gambrinus etc) Opat i Skalaki, Niemcy też popularne - DAB, Erdinger. Krombacher, trochę ponad przeciętność - Engel zaczynający się od 9,5 pln, Wielka Brytania - głownie piwa z Greenie King oscylujące koło 12 pln, najciekawsza chyba Belgia - w "szampanówkach" 0,7litra Urhetyp i Petrus, oprócz tego jakies lambiki i trapiści. Acha i miłośnicy piw hiszpańskich (hehe) tez maja swoją półeczkę.

                  Jak dla mnie to taki sklep piwny dla "młodych wykształconych z wielkich miast". Przeciętnie zorientowany piwosz kupi mniej więcej (no gdzieś tak 4/5 asortymentu) to samo w zwykłym markecie sporo taniej.

                  Comment

                  • purc
                    Senior
                    • 02-2009
                    • 650

                    #10
                    Acha i miłośnicy piw hiszpańskich (hehe) /cytat z legarta/
                    Nomada Brewing - zaraza rewolucyjna dotarła i tam /spóirz na oceny na Ratebeer _IPA.Porter,Stout/ i przestaniesz się śmiać.
                    Last edited by purc; 20-02-2013, 11:12.

                    Comment

                    • legart
                      Senior
                      • 06-2012
                      • 913

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                      Acha i miłośnicy piw hiszpańskich (hehe) /cytat z legarta/
                      Nomada Brewing - zaraza rewolucyjna dotarła i tam /spóirz na oceny na Ratebeer _IPA.Porter,Stout/ i przestaniesz się śmiać.
                      Ino że w Beer Store to raczej Estrella Damm, Alhambra czy San Miguel (kojarzące się z szeroko pojętym słońcem i plażą) niż ww rarytasy można nabyć... i obawiam się hiszpańskiego IPA czy stoutu to ja długo nie będę miał okazji skosztować....

                      Po prostu rozbawiła mnie spora półka z hiszpańskimi eurolagerami wciśnięta między Anglię i Belgię
                      Last edited by legart; 20-02-2013, 11:28.

                      Comment

                      • purc
                        Senior
                        • 02-2009
                        • 650

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ino że w Beer Store to raczej Estrella Damm, Alhambra czy San Miguel (kojarzące się z szeroko pojętym słońcem i plażą) niż ww rarytasy można nabyć... i obawiam się hiszpańskiego IPA czy stoutu to ja długo nie będę miał okazji skosztować....

                        Po prostu rozbawiła mnie spora półka z hiszpańskimi eurolagerami wciśnięta między Anglię i Belgię
                        Poczekaj chwilę - włoskie rarytasy /Toccalmatto/już pijemy w Omercie. Przyjdzie pora też i na hiszpańskie /oczywiscie nie w Tarasach/.
                        BTW - pamiętasz ,że dziś IPA z Nomada w CZB?

                        Comment

                        • legart
                          Senior
                          • 06-2012
                          • 913

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                          Poczekaj chwilę - włoskie rarytasy /Toccalmatto/już pijemy w Omercie. Przyjdzie pora też i na hiszpańskie /oczywiscie nie w Tarasach/.
                          BTW - pamiętasz ,że dziś IPA z Nomada w CZB?
                          Aż za dobrze pamiętam - o 18:30 odbieram dziecko z jednych zajęć pozaszkolnych i zawoże na kolejne, a nawet jakbym na chwilę się wyrwał z rąk rodzinki to i tak moje zatkane zatoki i gardło nie dały sie cieszyć ani aromatem ani smakiem czeskiej IPA. Liczę że Karolowie kiedyś jeszcze sprowadzą coś beczkowego z Nomada.

                          Wracając do Beer Store to w sumie ze 3 razy zachodziłem, a nie kupiłem ani jednego piwa. Ale może się jeszcze rozwiną w kierunku zwykłych ludzi.
                          Last edited by legart; 20-02-2013, 11:52.

                          Comment

                          • Blister
                            Junior
                            • 03-2012
                            • 8

                            #14
                            Bardzo drogo; nachalna i jednocześnie umiarkowanie zorientowana obsługa; wewnątrz sklepu jest bardzo gorąco, co w przypadku lagerów, pilsów czy pszenicy nie rokuje najlepiej...

                            Comment

                            • gaz4
                              Senior
                              • 04-2009
                              • 192

                              #15
                              Wczoraj odwiedziłem ten sklep. Wybór dosyć spory, obsługa nachalna, ale brak jej fachowej wiedzy, może z czasem się wyrobi. Odnośnie cen zważając na miejsce w jakim znajduje się ten sklep to tragedi nie ma większośc piw jest droższa niż gdzie indziej, ale nie tak jak w Joli. Jednak można znaleść też piwa w normalnej cenie: Skalaki 3,5-4,5zł Samuel Adams Boston Lager 6zł, BD Punk Ipa 10 zł.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎