Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kozlovice, Sachsenberg Světlé

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Kozlovice, Sachsenberg Světlé

    alk 5.1%, ekstr 12%
    Kolor - ciemnozłocisty, lekkie zamętnienie
    zapach - mily, deliktany, słodowo-chmielowy
    piana - biała, średnie pęcherze, opada dość powoli
    smak - dośc pełne, treściwe, fajnie zarysowany dobrze wyczuwalny chielowy aromat, dobra goryczka, w tle leciutko cytrusowo-słodowe nuty
    gaz - wydaje sie że jest jednak troche go za dużo
    opakowanie - podoba mi się, fajna etykieta, + krawatka naklejana na szyjke wraz z kapslem z nazwą piwa
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • dknap
    Senior
    • 08-2011
    • 130

    #2
    Właśnie piję. Data przydatności do spożycia to 30/03/2013, a są już oznaki skwaśnienia.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Ciekawe piwo, pite z beczki, ale wrażenie bardzo podobne do tych opisanych w pierwszym poście. Smaki jasnych lagerów mogą być jednak tak różne....

      Comment

      • Lesnick
        Senior
        • 03-2010
        • 153

        #4
        Piłem parę dni temu z terminem ważności gdzieś tak do czerwca lub lipca (nie pamiętam) i powiem, że w smaku przypominało sok z kiszonej, mocno nieświeżej kapusty. Masakra. Koleżanka dziś mię poinformowała, że w Cieszynie cena flaszki spadła do trzech zeta.
        Natomiast pite na początku marca br. nad wyraz mi podeszło.

        Comment

        • dzemek
          Senior
          • 12-2010
          • 450

          #5
          Jasne z Sachsenberga (czy też Kozlovic) bardzo mi smakuje, delikatne, dobrze wyważone. Pite w Czeskim Cieszynie.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎