Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden, Ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Reden, Ciemne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnorubinowy, mętny. W sam raz dla ciemniaka z restauracji . [4.5]
    Piana: Słaba, beżowa, nietrwała - być może to wina tygodniowego "leżakowania" w plastiku po pieczołowitym nalaniu w browarze...? [2]
    Zapach: Słód palony, lekkie suszone owoce, ślad karmelowy - trochę kojarzy mi się z koźlakiem, fajny... [4.5]
    Smak: Nie jest to piwo słodkie . Jest goryczka w stylu orzechów włoskich, delikatny słód palony z lekkim akcentem karmelowym - piwo lekkie, do picia, ale nie wodniste... [4]
    Wysycenie: Niewysokie, w sam raz dla takiego piwa. [4]
    Opakowanie: Uprzejmie nalane do plastiku po mineralce - gdybym pił na miejscu, pewnie byłby firmowy kufel i wafelek. Mam nadzieję, że za jakiś czas pojawi się opcja "na wynos". [3.5]
    Uwagi: Fajny, lekki, sesyjny wręcz ciemniak. Byłoby świetnie degustować go na zlocie... (a le i tak będzie odwołany ).

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      lekkie suszone owoce,
      Miałem dokładnie to samo wrażenie. Bardzo sympatyczne piwo.
      Attached Files

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pity na zlocie smakował bardzo dobrze. Czekamy na dodatek słodów wędzonych
        P.S. Kloss, jak widzę, szkło bez bąblów
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          P.S. Kloss, jak widzę, szkło bez bąblów
          Staram się.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Pity na zlocie smakował bardzo dobrze.
            [tylko się nie śmiać] A kiedy był podpięty? Bo nie pamiętam czy piłem...

            Comment

            • Warchlando
              Member
              • 06-2012
              • 94

              #7
              Kolor - ciemny bursztyn przechodzący w rubin, mętny
              Piana - dosyć wysoka, beżowa, szybko opadająca pozostawiając niewielki kożuszek, lekko oblepia szkło
              Zapach - słodowy z aromatem karmelowym oraz owocowym, wyczuwalny lekki kwaskowy zapaszek, który szybko ulatuje i odsłania nuty palone
              Smak - przede wszystkim wyczuwalne słody palone, które dobrze się komponują z chmielowymi posmakami, drugi plan to lekki posmak chlebowy, goryczka średnia
              Wysycenie - średnio-wysokie
              Opakowanie - ładna etykieta ze starym zdjęciem hotelu Graf Reden (taki widnieje podpis zdjęcia), kolory trochę zbyt ciemne przez co niektóre litery na etykiecie mniej czytelne. Na etykiecie również zawarty jest krótki opis piwa, podstawowy skład, ekstrakt, zaw. alk. Kapsel czarny goły. Data spożycia pisana ręcznie.
              Uwagi - Pite z butelki. Całkiem dobre piwko, dobrze zbalansowane. Wytrawne ze średnio-wysoką treściwością.
              Warka do 2.10.2013

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9732

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                [tylko się nie śmiać] A kiedy był podpięty? Bo nie pamiętam czy piłem...
                Kurde... ...w sumie... ...jakoś... nie kojarzę...

                Comment

                • Promil03
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 2833

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  [tylko się nie śmiać] A kiedy był podpięty? Bo nie pamiętam czy piłem...
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kurde... ...w sumie... ...jakoś... nie kojarzę...
                  Było, było. Co prawda nie występował na oficjalnej liście zlotowej, ale był lany w piątek około północy z kega pepsi.
                  Edycja limitowana, tylko dla tych co jeszcze kontaktowali
                  Ja się nie załapałem

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎