Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Podpiwek Jędrzej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Van Pur, Podpiwek Jędrzej

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: brązowy, pod światło z rubinowymi refleksami [4]
    Piana: beżowa, jest na początku, potem szybko opada do niczego [2]
    Zapach: dobrze wyczuwalny, typowo slodowy [3]
    Smak: dominuje typowy słodowy smak, jest słodki ale ta słodkość jest umiarkowana, żaden ulepek, trochę za bardzo rozwodnione [3]
    Wysycenie: troszkę za duże, lepiej zaczekać aż się wygazuje [4]
    Opakowanie: butelka PET 1l, etykieta prosta le fajna w swojej formie, dedykowany do napoju korek [3.5]
    Uwagi: Ogólnie smaczne ale głównie dla zmotoryzowanych, napewno lesze niż Lech b/a ale gorsze niz Karmi

    Moja ocena: [3.025]
    Attached Files
    Last edited by becik; 25-04-2013, 19:50.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      W tym tygodniu miałem tyle pracy, że nie nie mogłem pozwolić sobie na żadne piwkowanie.
      Wypróbowałem więc wiele podpiwków, kwasów chlebowych i tzw. piw bezalkoholowych.
      I właśnie Jędrzej orzeźwiał mnie najbardziej, był nawet lepszy, bardziej orzeźwiający od Podpiwka Warmińskiego.
      Cena super (2.70 zł).
      Podpiwek jest mocno nasycony a jedyny minusik to taki, że Jędrzej jest trochę za słodki.

      Comment

      • PIWOWARdst
        Junior
        • 12-2012
        • 5

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
        W tym tygodniu miałem tyle pracy, że nie nie mogłem pozwolić sobie na żadne piwkowanie.
        Wypróbowałem więc wiele podpiwków, kwasów chlebowych i tzw. piw bezalkoholowych.
        I właśnie Jędrzej orzeźwiał mnie najbardziej, był nawet lepszy, bardziej orzeźwiający od Podpiwka Warmińskiego.
        Cena super (2.70 zł).
        Podpiwek jest mocno nasycony a jedyny minusik to taki, że Jędrzej jest trochę za słodki.
        Witam

        Kolego gdzie dostałeś Jędrzeja w takiej cenie? Ja dziś kupiłem w Makro po 2,56 netto :/

        Pozdrawiam

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          #5
          Gdzie udało się to Wam dostać? Szukałem w marketach (Real, Tesco, Carrefour, Auchan), szukałem w dyskontach (Biedronka, Lidl), szukałem w niezliczonej liczbie małych sklepów i nigdzie tego nie ma

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            #6
            W Opolu zakupiłem w Netto.
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • Swiecz
              Civil Protection
              • 03-2004
              • 123

              #7
              W Warszawie jest na Rudnickiego.
              Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                A ja w Polo Markecie. Cena - 3.29

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #9
                  W Polo w całej Polsce. Chyba, bo widziałem i w Bydgoszczy, i w Krakowie

                  Comment

                  • jacekwerner
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2837

                    #10
                    U mnie też w Polo - z tym Netto to była pomyłka
                    Ochotnicza Straż Piwna
                    BAZA = 7446

                    Comment

                    • WojciechT
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 2546

                      #11
                      Słaby ruch ze strony browaru, że reklamują produkt w ogólnopolskiej prasie, a nie zadbali o jego możliwie szeroką dystrybucję.

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #12
                        W leclercku był po 2,79zł w promocji.

                        Za słodki, ale ciekawy w smaku. Ciemne słody, karmelek, lekka cola. Ładnie to się komponuje. Nie jest orzeźwiający bo idzie delikatnie w ulepka, ale po dodaniu wody lub odrobiny wódki, smakuje całkiem dobrze :]

                        Spróbować polecam
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          #13
                          W końcu udało mi się go dostać w Realu - razem z Podpiwkiem Rycerskim.

                          Jędzrzej lepszy.

                          Comment

                          • Glebojad
                            Junior
                            • 12-2011
                            • 12

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ciemny, kawowy, wydaje mi się, że odpowiedni dla podpiwka. [5]
                            Piana: Nie zauważyłem, żeby podpiwki charakteryzowały się jakąś szczególnie trwałą pianą, tutaj natomiast kożuszek koloru kawowego wytrzymuje choć chwilę. [4]
                            Zapach: Słodowo-karmelowy, bardzo przyjemny. [4.5]
                            Smak: Karmel, nuty palone, słód. Bardzo przyjemnie, choć mógłby być odrobinę mniej słodki. [4]
                            Wysycenie: Odpowiednie. Nie jest zbyt niskie. [4]
                            Opakowanie: Etykieta bardzo mi się podoba, minimalizm w tym wypadku sprawia, że butelka rzuca się w oczy i zachęca do kupna. [5]
                            Uwagi: Moim zdaniem jeden z smaczniejszych podpiwków, na dodatek dość łatwo dostępny. Na tle szeroko dostępnych napojów tego typu, wypada wyjątkowo dobrze. W składzie nie ma żadnych konserwantów ani słodzików, a to już ogromny plus, bo większość podpiwków nie może się tym poszczycić. Nie odbiega ponadto jakością od podpiwków litewskich i polskich, których cena jest przeważnie dwukrotnie wyższa - ok. 3,50 zł za 0,5 litra. Kupiony w Toruniu w sieci supermarketów Torimpex Trade.

                            Moja ocena: [4.275]
                            Last edited by Glebojad; 12-06-2013, 18:25.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #15
                              Ogólnie smakowo ni odbiega od wersji petowej, smaczny napój na szybkie ugaszenie pragnienia ot i tyle, fajna puszka
                              Attached Files
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎