Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Vera Cruz - Piwo Meksykańskie.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Belgia, Vera Cruz - Piwo Meksykańskie.

    Belgia, Vera Cruz - Piwo Meksykańskie-Tequila
    Bardzo podobne do Original Lemon Taste. Zakupione w Geancie.
    Puszka 0,5l., alk do 5,5%; 11,1 Plato. Skład: słód, grys kukurydziany, chmiel, aromaty naturalne i identyczne z naturalnymi, regulator kwasowości E 330, barwnik E 150c, przeciwutleniacz E 300, substancje słodzące: E 950, E 951, E 952, E 954, glukoza, sacharoza. Zawiera aspartam.
    Mimo wspomnienia na puszcze - ale nie w składzie - tequili, nie czuć jej, czyli te aromaty "naturalne i identyczne", coś słabe muszą być.
    Zero zaskoczenia i zasmakowania. Po chwili zastanowienia - Original Lemon Taste jest lepsze.
    www.leaderprice.pl
    Last edited by adam16; 29-07-2002, 10:31.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • martin7602
    Junior
    • 10-2002
    • 8

    #2
    Dziś spróbowałem Vera Cruz po raz pierwszy, jako ciekawostkę. Raczej jest to jednak napój piwny, a nie piwo co producent nieomieszkal zauważyć. Wrażenia - podobne jak u przedmówcy - nic specjalnego. Napój lekko alkoholowy, w smaku przypominający Coolera, lub lemoniadę.Jeden raz i wystarczy!

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Piłem to piwo zaraz jak się pojawiło w Lider prajsach.
      Nie opisywałem go z prostej przyczyny.Z piwem miało to raczej mało do czynienia.3/4 puszki poszło do zlewu.
      Wiem jedno,więcej tego nie kupię.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        Dzięki chłopaki. Parę razy zastanawiałem się, czy nie kupić i spóbować, ale mnie od tego skutecznie odwiedliście

        Comment

        • Dudlik
          Senior
          • 11-2002
          • 269

          #5
          Piłem to coś. Piwo to raczej nie jest a prędzej bym to zaklasyfikował do orenżad. Słodkie jakieś no i z kukurydzą Jeśli ktoś szuka do picia piwa to lepiej niech po to nie sięga.
          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

          Comment

          • Cocobango
            Senior
            • 04-2002
            • 818

            #6
            Myślę że trochę zabardzo się mu od Was dostało. Fakt jest to taka piwna oranżadka ale ostatecznie nie najgorsza (w sam raz gdy chce się pić ale nie normalnego piwka). Aromatu tekilki też tam nie wyczułem raczej cytrynki. Piana raczej syfiasta.
            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              co to znaczy syfiasta piana, bo jakoś nie rozumiem tego literackiego zwrotu?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #8
                ART napisał(a)
                co to znaczy syfiasta piana, bo jakoś nie rozumiem tego literackiego zwrotu?

                Może - blada ?

                Comment

                • pajda
                  Gość
                  • 05-2003
                  • 6

                  #9
                  "Przypadkiem" pilem jakis czas temu z puszki.
                  Barwy, piany etc. jak to z puszki nie moge ocenic ale smak...
                  Na pierwszy lyk ma ten aromat co trzeba z dziebka przypominajac mi Desperados. Niestety zaraz po tem posmak wody z cukrem Psul on calkowicie jaka kolwiek radosc z piwa -czy raczej aromatyzowanej wody z cukrem :P
                  Ocena na podstawie smaku 2+
                  Samego produktu to juz bardziej 3

                  Mimo, ze wypic duzo tego sie specjalnie nie da, ani do codziennego spozycia sie nie nadaje to czasem mozna wydac te 2zl z groszami dla smaku innego niz piwo Chociaz zdecydowanie lepiej dodac pare zl na desperados jak ktos chce meksykanca (bo w sumie u nas nic innego juz nie ma).

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Tequilla, Vera Cruz - Piwo meksykańskiekolor jasnobursztynowy, klarowne, dobrze nagazowane, piana slabiutka, dribna, szybko opada i "rozwadnia" się, zapach chyba mający przepominać tequillę (jak głosi napis na puszce) ale bardziej przypomina mi zapach granulowanej herbatki cytrynowej, w smaku dość mocno orzeźwiające i pozostawia przyjemne wrażenie. Dobre na szybkie ugaszenie pragnienia.
                    Ładna puszka, robione dla Leader Price

                    Moja ocena: [3.525]
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Kijek
                      Member
                      • 05-2004
                      • 78

                      #11
                      Piwo jak dla mnie troche za słodkie. Po opakowaniu można było spodziewać sie czegoś lepszego, ale to w końcu "masówka" produkowana dla Leader Price... Nie ma co popadać w skrajność - jak na spróbowanie może być, do spożywania częstszego raczej nie zachęcam




                      http://republika.pl/bartowels_basia

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #12
                        Puszka bardzo ładna, szczególnie jak na produkt dyskontowy.
                        Kolor żółciutki, bardzo dobry jak na piwo w stylu meksykańskim.
                        Piana dość wysoka, opada bardzo wolno.
                        Nagazowanie bardzo dobre.
                        Zapach jest lekko tequilowy, ale równie dobrze może się kojarzyć z cytryną.
                        W smaku słodkie, lekko słodowe. Jest w nim jakiś taki dziwny smaczek, który nawet przypomina tequilę, oprócz tego nutka cytrynowa. Naprawdę dobre i świetnie orzeźwia. Chętnie powtórzę przy okazji.

                        Moja ocena: [4.05]

                        Comment

                        • kishar
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1691

                          #13
                          Ja dość dawno temu piłem ten napój piwny i w tej kategorii mi nawet smakował, bo w kategorii piwa go nie oceniam bo nim przynajmniej dla mnie nie jest.

                          Comment

                          • lukex
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 262

                            #14
                            ocena

                            dla mnie tak ijak dla pozostałych moich kompanów podróży do king crossa w pn piwo to było po prostu nie do wypicia ...1 piwo probowalo wypic 4 osoby ale nie dało rady poeciało w krzaki.dobrze ze byl jescze czeski budweiser hehe

                            Comment

                            • Incognitus
                              Junior
                              • 09-2005
                              • 2

                              #15
                              Typowe napój piwopodobny, nic specjalnego. Nie tak złe aby od razu wylewać do zlewu.
                              Puszka sympatyczna, piana ok, gaz ok, ale smak bardzo bardzo przeciętny... No i cena wcale nie doskonała, jak na piwo dyskontowe. Więcej raczej nie kupię.

                              PS. Wiem, powiniennem się przedstawić w innym topicu i zrobić sobie profil, zrobię to później

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎