Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Power Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    Belgia, Power Strong

    Piwo Power Strong butelka 0,5 l euro cena 2,5 .
    Zawartość alkoholu 7% , 15 % blg .
    Kolor żółty , gazu mało , piana słaba szybko opadająca . Smak -
    bez posmaku alkoholu , nie rzucający na kolan ogólnie 3 -
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    #2
    Ogólnie mam szacunek dla browaru Belgia za wiadome osiągnięcia. W przypadku tego piwka można się lekko zastanowić po co taki browar produkuje podobne wynalazki...
    I po tym zastanowieniu zaryzykuję hipotezę , że oprócz zaspokajania podniebień nielicznych degustatorów to browar musi jeszcze PROSPEROWAĆ. Sposób - Power Strong . Tanio , mocno ,dla tych co dużo "degustują".
    Moja ocena - 4 +. Dlaczego? Bo przy ocenie biorę pod uwagę relację cena / jakość. Nie sztuka zrobić dobre piwo za 6 zł od flaszki. A niech będzie wypijalne bez przymusu za 1,50 zł - to jest naprawdę gimnastyka. Na tle podobnej klasy piw innych browarów Power wypada elegancko.
    Na marginesie - porównujmy piwa w pewnych klasach cenowo - jakościowych . Wiadomo ,że Boss z Witnicy blado wypada przy lambicu czy innym wynalazku z klasztoru w cenie 15 zł za butelkę.
    Ale w swojej klasie - czyli "piwka tanie podsklepowe " ma niezłe szanse np.
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pomimo niskiej ceny Powery nie rzuciły mnie na kolana. Uznaję to za wpadkę Kieleckiego browaru.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Przyzwoite mocne piwo. Bez posmaku alkoholu, bez wszechogarniającej słodyczy.
        Na poczatku bardzo obfita piana. Opada, ale nie expresowo i nie do końca. Zapach świeży i lekki, wręc pilsa ok. 12blg.
        Gazu zdecydowanie za mało.

        Zmienić okropną nazwę i etykietę, dogazować i będzie dobrze
        3+

        Kapsel z białyn napisem "POWER" i sześcioma gwiazdkami.
        Attached Files
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          barwa jasnobursztynowa, klarowność całkowita, bardz mierne nasycenie gazem, piana ładna ale szybko znika, zapach prawie niewyczuwalny, w smaku przyzwoite, pomimo mocy nie czuć alkoholu, dość dobrze wyczuwalna goryczka, opakowanie sredniej jakości, etykietę i kapsel mozna zobaczyć pod adresami:



          Moja ocena: [3.5]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎