Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maly Rohozec, Wojcieszów Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Oskaliber
    Senior
    • 05-2010
    • 727

    Maly Rohozec, Wojcieszów Pils

    Szukałem tematów z piwami z Wojcieszowa, ale nic nie znalazłem. Jeżeli w jakiś sposób przegapiłem to proszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu. Jeśli nie przegapiłem, to proszę o zweryfikowanie nazwy, bo słyszałem, że póki co jest to browar kontraktowy, ale nie mam pojęcia gdzie są warzone ich piwa.

    Kolor: Złoty, klarowny.
    Piana: Biała, spore pęcherzyki, mało gęsta, niezbyt trwała. Po jakimś czasie opada prawie do zera.
    Zapach: Słodowo-chmielowy.
    Smak: Średnio treściwe. Lekka słodowość z wyraźnymi, ziołowymi posmakami chmielowymi. Przyzwoita, średnia goryczka.
    Wysycenie: Średnie.
    Ogółem: Spodziewałem się kolejnego pilso-podobnego tworu bez grama chmielu, a okazało się, że to bardzo przyzwoity, prawdziwy pils. Nie jest to może ideał, ale spokojnie dorównuje takiemu Urquellowi jednocześnie będąc prawie 2zł tańszym.
    BeerFreak.pl
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ponoć w browarze Pivovar Maly Rohozec warzą te piwa.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      To jest piwo czeskie (i do tego sklonowane), więc sio do tamtego działu

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Oskaliber
        Senior
        • 05-2010
        • 727

        #4
        W takim razie uprzejmie proszę o przeniesienie tego tam gdzie być powinno. Już trochę się pogubiłem próbując rozszyfrować o co w tym domniemanym browarze chodzi
        BeerFreak.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎