Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajcar, Saison Festiwalowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Krajcar, Saison Festiwalowy

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #2
    Piwo gotowe do oceny, ale już niedostępne. Skończyło się.
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ale będzie jeszcze, prawda? Pytałem o to na stoisku Krajcara i dostałem odpowiedź, że będzie dostępne także w lokalu.

      Aczkolwiek faktycznie można to zrozumieć także w ten sposób, że będzie dostępne aż do wyczerpania zapasów.

      Comment

      • Cannabee776i99
        Senior
        • 08-2009
        • 658

        #4
        Butelko 0,33 dostępne w Rodzince. Pierwszy Saison z jakim miałem przyjemność, ale wrażenia pozytywne. Kwaskowo-owocowy smak, piwo wydawało się dobrze zbalansowane.

        Comment

        • marecki12
          Senior
          • 12-2005
          • 156

          #5
          To pyszne piwo tak się prezentuje.
          Attached Files
          http://marecki12.web-album.org/

          Comment

          • wrednyhawran
            Senior
            • 07-2010
            • 1784

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Głęboko pomarańczowy, przechodzący w bursztyn. Z pięknymi miedzianymi refleksami. Opalizujący. [5]
            Piana: Wysoka, puszysta, średnio i drobnopęcherzykowa, bardzo ładnie koronkuje, wolno opada do grubego puszystego kożucha. [4.5]
            Zapach: Drożdżowo-winny, mocno estrowy, owocowy. Czuć rodzynki, brzoskwinie, a nawet trochę jakby truskawki. Są też jabłka. Bardzo przyjemny aromat. [5]
            Smak: Spora pełnia, wyraźna słodowo-owocowa słodycz, przełamana winną kwaskowością. Czuć, że piwo jest treściwe i solidne, ale przy tym zdradziecko pijalne. Alkohol bardzo zgrabnie ukryty, na finiszu lekko pestkowa cytrusowa goryczka. Jedyne, co trochę przeszkadza, to nieco za wysoka, lekko przytłaczająca słodycz pojawiająca się w drugiej połowie degustacji. [4.5]
            Wysycenie: Grube, ale nie ostre, bardzo łagodne. Nie szczypie, idealnie współgra z całością. [5]
            Opakowanie: Bączek z etykietą jak na zdjęciu powyżej. Prezentuje się nieźle, choć mało na niej informacji o samym piwie. Spory plus za firmowy kapsel, co w przypadku browarów restauracyjnych jest rzadkością. [4]
            Uwagi: Pyszne piwo, zdecydowanie smaczniejsze od artezanowskiego Saisona. Piłem zarówno świeże w lokalu, jak i butelkowane. Oba bardzo smaczne, zniknęły w oka mgnieniu. Bardzo udany eksperyment. Oby więcej takich!

            Moja ocena: [4.7]
            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
            Małe Piwko Blog
            Małe Piwko Blog na facebooku
            Domowy Browar Demon

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9731

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złoty zmętniony. [4]
              Piana: Kremowa, drobna, wysoka, trwała, ładnie się osadza... [4.5]
              Zapach: No, zaskoczenie. Tu jest słabo. Kojarzy mi się słodowo, ale i powiewa kanalizą... Co się stało??? [2.5]
              Smak: Lekka, ale konkretna goryczka, tło słodowe i daleki posmak owoców. [4]
              Wysycenie: Niskie, OK. [4]
              Opakowanie: Bączek, kapsel browaru, eta pomarańczowo-czerwona, jakieś promienie, blond panna w bawarskim gorsecie dzierżąca kufel z deklem... Nie ogarniam wizji artysty... [3.5]
              Uwagi: Pozytywne wrażenie zepsuł powiew szambowy... Aha, piwo opisane tutaj, mimo, że na ecie zabrakło przymiotnika "festiwalowy". Ale parametry się zgadzają.

              Moja ocena: [3.5]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎