Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Redd's Apple Dry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Lech, Redd's Apple Dry

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złocisty, klarowne [5]
    Piana: drobniutka, szybko opada, nie osadza się na szkle [3]
    Zapach: słaby ale można wyczuć lekki słód, jabłuszko i delikatna mięta [3]
    Smak: wodniste, w smaku podobnie jak i w zapachu dominuje słodowo-jabłkowy posmak, mięta wyczuwalna ale bardzo delikatnie [2.5]
    Wysycenie: zdecydowanie za dużo, aż kłuje w język i podniebienie [2.5]
    Opakowanie: puszki z serii Reddsa są dla mnie prawie nieodróżnialne więc coraz mniej mi się podobają [2.5]
    Uwagi: pite dwa razy: pierwszy i ostatni

    Moja ocena: [2.85]
    Attached Files
    Last edited by becik; 28-07-2013, 20:43.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • qbaseq
      Senior
      • 07-2010
      • 100

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor jak kolor, blado - żółty i tyle ... [2.5]
      Piana: Jaka piana, bo nie zauważyłem ... ? Jak w oranżadzie, przez chwilę jest i natychmiast znika [1.5]
      Zapach: Właściwie nie ma, próbuje pachnieć jak napój jabłkowo - miętowy, jakby się naprawde dobrze wwąchać. [1.5]
      Smak: Zastanawiam się , czy specjaliści z KP zanim wypuścili ten specjał na rynek, skosztowali go chociaż ? Smak jest wg mnie taki : woda , troche soku jabłkowego, minimalnie mięta, minimalnie piwo - nie wiem kto jest tzn. "klientem docelowym" tego wyrobu. [1.5]
      Wysycenie: Poprawne, jak na napój pomiędzy oranżadą a piwem , dosyć wysokie [3]
      Opakowanie: Kiczowata puszka z jakąś panienką o wydatnych ustach, kolorystyka biało - zielona wg. mnie, nijaka [2]
      Uwagi: Kupiłem bo zadziałalo slowo "promocja" w sklepie - więcej nie kupię, dawno czegoś tak nieudanego w smaku nie piłem. Nawet upalne lato nie pomoże

      Moja ocena: [1.65]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎