Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Fieldorfa 10 lok. 312, Piwny Stan [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doro_
    Senior
    • 09-2011
    • 131

    Warszawa, Fieldorfa 10 lok. 312, Piwny Stan [zamknięte]

    Średniej wielkości sklep w pasażu handlowym osiedla na Gocławiu poleca piwa z browarów regionalnych i rzemieślniczych. Wybór nawet spory - głównie piwa polskie, ale miejsca tyle, że aż się prosi o lodówki, bo większość wystawiona na półkach, a lodówka tylko jedna.
    Dodatkowo na wynos można wziąć coś z beczki - rotacyjnie. Obecnie w cenie 9 zł za litr: HOLBA i SOLUT ciemne. W przyszłym tygodniu ma być Tucher.
    Czynne od 12 do 21, a w niedziele od 12 do 20.
  • PiwnyStan
    PiwBiz
    • 08-2013
    • 71

    #2
    Witam serdecznie,

    Wszystko się zgadza - nasz sklep mieści się w pasażu handlowym przy ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 10; jesteśmy czynni codziennie - od poniedziałku do soboty w godz. 12:00-21:00, w niedzielę 12:00-20:00.
    W naszej ofercie znajdują się:
    - przede wszystkim PIWA - tak, jak napisała Doro - przeważnie polskie, ale nie tylko;
    - niebanalne przekąski - dzisiaj właśnie przyjechał suszony pikantny dorsz i chrupiące skwarki pork crunch. Ponadto: suszone sery, pomidory, marchewki - samo zdrowie i naprawdę ciekawe smaki; groszek w polewie wasbi, suszona wołowina i inne cuda...;
    - przydatne akcesoria - szkło, koszulki, otwieracze;
    - piwo beczkowe, które nalewamy na wynos do 1-litrowych butelek pet - w tej chwili Holba ustąpiła już miejsca Steigerowi, w kolejce czekają Tuchery jasny i ciemny.

    Lodówka faktycznie, póki co tylko jedna, ale staramy się wykorzystywać ją tak, aby większość pozycji z półek miała swoje miejsce również w niej, a w przyszłości, uroczyście przysięgamy, w miarę naszych możliwości rozwijać sklep.

    Są to nasze pierwsze kroki w tym biznesie (w jakimkolwiek biznesie w zasadzie), więc liczymy i jesteśmy jak najbardziej otwarci na sugestie, propozycje, konstruktywną krytykę...

    p.s. ...i mamy świetnie działającą klimatyzację...

    Zapraszamy!
    http://facebook.com/PiwnyStan

    Comment

    • PiwnyStan
      PiwBiz
      • 08-2013
      • 71

      #3
      Już tu są...

      W dzisiejszej dostawie dojechały do nas:
      - Staropramen nefiltrovany,
      - Łaskie,
      - Cerna Hora Boruvka,
      - Opat Bitter
      i gwoździe programu:
      - Jasny Dynks,
      - Prometeusz

      Zapraszamy!
      http://facebook.com/PiwnyStan

      Comment

      • Zaza
        Junior
        • 08-2013
        • 23

        #4
        O świetnie, w końcu coś blisko domu Posiadacie może piwka z Pinty, AleBrowaru czy Pracowni Piwa? Ewentualnie czy planujecie posiadać? Jak wrócę do Warszawy w przyszłym tygodniu to z pewnością Was odwiedzę, mam ochotę na tego Prometeusza, mam nadzieję, że jeszcze się ostanie

        Comment

        • PiwnyStan
          PiwBiz
          • 08-2013
          • 71

          #5
          W tej chwili z Pinty mamy:
          - Viva la wita,
          - A la grodziskie,
          - Stare ale jare,
          - Atak chmielu,
          - Oto mata ipa,
          - Imperium atakuje.
          Z AleBrowaru i Pracowni Piwa na pewno coś będzie się pojawiać.
          Zapraszamy serdecznie! Załatwimy z Prometeuszem, żeby na Ciebie poczekał.
          http://facebook.com/PiwnyStan

          Comment

          • Zaza
            Junior
            • 08-2013
            • 23

            #6
            ooo, cudownie Jak tylko wrócę do Warszawy to w przyszłym tygodniu Was odwiedzę ! Marzy mi się teraz IPA, a niestety na wakacjach nie mam szans na piwo tego typu. Także do zobaczenia w przyszłym tygodniu

            Comment

            • Zaza
              Junior
              • 08-2013
              • 23

              #7
              I jeszcze jedno pytanie bo niestety nie mogę edytować już poprzedniego posta. Czy ostał Wam się może American IPA z Podróży Kormorana?

              Comment

              • PiwnyStan
                PiwBiz
                • 08-2013
                • 71

                #8
                Zapraszamy, zapraszamy.
                Ostała nam się ostatnia butelczyna American IPA, z tym że termin ma do 20.08. - daj znać w związku z tym czy zdążysz i nadal masz na nią ochotę, jeśli tak to gdzieś ją dla Ciebie ukryjemy.
                Do zobaczenia!
                http://facebook.com/PiwnyStan

                Comment

                • Zaza
                  Junior
                  • 08-2013
                  • 23

                  #9
                  Tak zdążę, będę w niedzielę najprawdopodobniej lub najpóźniej w poniedziałek rano w Warszawie. Jeśli jest taka możliwość to poprosiłbym o odłożenie AIPA z PK, Atak Chmielu i tego Prometeusza W niedzielę/poniedziałek wpadnę i je odbiorę na 100%

                  Comment

                  • PiwnyStan
                    PiwBiz
                    • 08-2013
                    • 71

                    #10
                    Nie ma problemu. Będą czekały.
                    http://facebook.com/PiwnyStan

                    Comment

                    • PiwnyStan
                      PiwBiz
                      • 08-2013
                      • 71

                      #11
                      W najbliższych dniach działamy następująco:
                      - w dn. 15.08. - sklep nieczynny;
                      - w dniach 16.-18.08. - sklep czynny w godzinach 13:00-20:00 - zapraszamy.
                      http://facebook.com/PiwnyStan

                      Comment

                      • PiwnyStan
                        PiwBiz
                        • 08-2013
                        • 71

                        #12
                        Z ostatniej chwili...

                        Właśnie przyjechały:
                        - King of hop,
                        - Rowing Jack.
                        Zapraszamy!
                        http://facebook.com/PiwnyStan

                        Comment

                        • Zaza
                          Junior
                          • 08-2013
                          • 23

                          #13
                          PiwnyStan,

                          dowiedziałem się właśnie, że w poniedziałek i wtorek mam jeszcze jedno spotkanie poza Warszawą i będę w Wwa dopiero we wtorek wieczorem. Prosiłem o odłożenie piwka, ale z tego co pisaliście to Podróże Kormorana są z datą do wtorku. Najlepiej to wystawcie je do sprzedaży, jeśli nikt go nie weźmie to ja we wtorek je zabiorę . Do tego jeśli to nie problem, to proszę odłóżcie mi też Rowing Jacka i King of Hop Przepraszam Was za zamieszanie i do zobaczenia we wtorek wieczorem. Rozumiem, że macie wtedy otwarte do 21?

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10384

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zaza Wyświetlenie odpowiedzi
                            PiwnyStan,

                            dowiedziałem się właśnie, że w poniedziałek i wtorek mam jeszcze jedno spotkanie poza Warszawą i będę w Wwa dopiero we wtorek wieczorem. Prosiłem o odłożenie piwka, ale z tego co pisaliście to Podróże Kormorana są z datą do wtorku. Najlepiej to wystawcie je do sprzedaży, jeśli nikt go nie weźmie to ja we wtorek je zabiorę . Do tego jeśli to nie problem, to proszę odłóżcie mi też Rowing Jacka i King of Hop Przepraszam Was za zamieszanie i do zobaczenia we wtorek wieczorem. Rozumiem, że macie wtedy otwarte do 21?
                            Do tego jest PW
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • Zaza
                              Junior
                              • 08-2013
                              • 23

                              #15
                              Serdecznie polecam sklep PiwnyStan Moje zamówione piwka czekały na mnie odłożone na zapleczu tak jak o to prosiłem. W sklepie jest bardzo ciekawy wybór piw, więc każdy piwosz znajdzie coś dla siebie. Ja ze względu na lokalizację z pewnością będę odwiedzał to miejsce.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎