Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tragarz, Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Tragarz, Jasne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasno złoty, mętne. [4.5]
    Piana: Bardzo gęsta, puszysta, oczka mikroskopijne, idealnie równomierne. Utrzymuje się praktycznie do dna grubą warstwą. Na ściankach pozostają plamy i obręcze zaznaczające każdy łyk. [4.5]
    Zapach: Piwniczno-drożdżowo-słodowy, dość wyraźny. [3.5]
    Smak: Wyraźna klasyczna podstawa słodowo zbożowa, po chwili dochodzi do kubków smakowych owocowość dojrzałych renglod i mirabelek przydająca rześkości, goryczka minimalna. Piwo smaczne, treściwe, klasyczny leżak z minibrowaru, przywodzi na myśl lata 90-te, jednak wielbicieli mocnego chmielenia może nie zadowolić. [4.5]
    Wysycenie: Idealne, w tej mierze nic nie trzeba zmieniać. [5]
    Opakowanie: Podane w smukłym kuflu z dużym uchem, wydawało by się, że firmowym jednak logo nie jest malowane a nalepione. Podkładek brak. [3.5]
    Uwagi: Pite 23.03.14 na miejscu w browarku za 5 zł:P. Ach gdyby takie ceny stosowano w innych polskich minibrowarach...

    Moja ocena: [4.125]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #3
      Tak wygląda:
      Attached Files

      Comment

      • woosaa
        Senior
        • 07-2005
        • 1548

        #4
        Wypite w "dwóch turach".Pierwsza to tylko łyk piwa z kufla(niestety jako kierowca),druga to butelka.Piwo bdb,ładna śnieżna piana,delikatny aromacik i mocna lecz nie agresywna goryczka,może gazu trochę za dużo w butelce.Ogromna różnica(na +) w porównaniu z piwem pitym w listopadzie.Trzeba koniecznie spróbować następnym razem.
        mb WOS

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bladozłoty, mętny. Jak na parametry (uwaga, na ecie 12* i 6%!), to o dwa punkty za blade... [3.5]
          Piana: Brudnobiała, dość drobna, niezbyt wysoka, ogólnie nietrwała... [3]
          Zapach: Fajny, oldskulowo-rzemieślniczy zapach, powiew słodowy i kwiaty, takie trochę hellesowe...? [4]
          Smak: Goryczka, ale stonowana, wzbogacona bukietem ziół. Smaczne piwo . [4]
          Wysycenie: Dość wysokie. [4]
          Opakowanie: Goły kapsel, niewyszukana graficznie eta, są parametry (j.w.). Grunt, że można wziąć na wynos (dla kierowcy to kwestia kluczowa ). [3.5]
          Uwagi: Hmm... Piwo smaczne, ale jakoś inaczej sobie wyobrażałem "flagowe" piwo przykopalnianego browaru...

          Moja ocena: [3.85]

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: słomkowe i mętne, na zdjęciu wyszło znacznie ciemniejsze [4]
            Piana: biała, drobna, opada powoli, nie osadza się na szkle [3]
            Zapach: bardzo leciutki, słabiutki, chmielowo-słodowy [3.5]
            Smak: wersja z kija mi bardziej smakowała, piwo było leciutkie, rześkie, fajna lekka chmielowa gorycz, fajny słodowy posmak w kącikach ust, całość dobrze zbalansowana, świetnie gasi pragnienie, wersja butelkowa bardziej ciężka [4]
            Wysycenie: odrobinkę za dużo [4.5]
            Opakowanie: etykieta najwyższych lotów nie jest ale ogólnie jest ok, gładki kapsel [4]
            Uwagi: Smaczne, niezłe, lekkie piwo, jest charakterystyczne, nie wiem czemu ale w smaku przypominało mi lekkie piwa wietnamskie pite w browarach restauracyjnych w Hanoi, konsystencja i smak bardzo podobny, efekt też

            Moja ocena: [3.75]
            Attached Files
            Last edited by becik; 11-09-2014, 21:00.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2837

              #7
              Wersja butelkowa A.D.2016 - słód, lekka skarpeta, minimalna goryczka, słowem : wypić można, szału ni ma.
              Piana pojawiła się i zniknęła ...
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎