Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Zacne Wiśniowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Sulimar, Zacne Wiśniowe

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bordowy, klarowne [5]
    Piana: ecru, średnia, opada dość szybko, nie osadza się na szkle [3.5]
    Zapach: leciutki,, zapach fermentowanych wiśni jak u dziadka w baniaku [3.5]
    Smak: w miarę pełne i treściwe, w smaku dominuje goryczkowo-owocowy wiśniowy smak, goryczka pestkowa, na podkładzie słodowym, jesli sa tu wiśnie to chyba specjalnie wybrano te najbardziej kwaśne/wytrawne [2]
    Wysycenie: odrobinę bąbelków za dużo [4]
    Opakowanie: bączek niezwrotny, etykieta z serii Zacnych, kapsel gładki, całość rzuca się w oczy na sklepowych półkach [3]
    Uwagi: męczące piwo

    Moja ocena: [2.975]
    Attached Files
    Last edited by becik; 25-08-2013, 11:37.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny bursztyn, klarowne, z rubinem pod światło. [4.5]
      Piana: Intensywna, dość drwała, słabo brudzi szkło, ale brudzi... [3.5]
      Zapach: Wiśniowy, raczej czysty. Kompotowo-nalewkowy. [3]
      Smak: Noo... Myślałem, że będzie gorzej. Czuć lekką słodowość(!), potem, średni kwasek, minimalna goryczka; wiśnia dopiero w finiszu. Nawet smakuje trochę jak piwo. Duży plus za to. [3.5]
      Wysycenie: Dużo za duże [2.5]
      Opakowanie: Informacja żadne (nawet producenta - Jako), graficznie średnie, ale bączek zawsze na plus. [3]
      Uwagi: No jak na smakowe i to z Żabki całkiem niezłe.

      Moja ocena: [3.3]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #4
        Zgadzam się z opinią poprzednika - ponieważ bączek, to od razu rzucił się w oczy. No i spróbowałem. Ogólnie wielkiego wrażenia na mnie te Zacne nie zrobiło, ale do zlewu też nie poszło. Aromat wiśniowy mocno daje się we znaki i czuć, że piwo rzeczywiście jest smakowe. Z drugiej strony mocno zraził mnie mocny alkohol - jak u typowego mózgotrzepa.

        Podsumowując: coś w tym piwku jest, ale nie na tyle, bym stał się jego smakoszem.

        Comment

        • Derbeth
          Senior
          • 04-2013
          • 337

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ciemnobrązowy [4.5]
          Piana: mała, nietrwała, ale zostawia ślady na szkle [3]
          Zapach: wiśnie, nie czuć żadnej chemii; nic piwnego nie udało mi się wyczuć [3.5]
          Smak: dominują wiśnie, trochę migdałów, jest lekka kwaskowość, piwo nie jest słodkie, po przełknięciu na języku zostaje lekka piwna goryczka, jest alkohol, ale tylko jako przyjemne grzanie [3.5]
          Wysycenie: średnie, może być [4]
          Opakowanie: nawet ładna etykieta, na kontrze brak bzdur, ale też brak informacji o piwie [3]
          Uwagi: Jak na piwo owocowe jest naprawdę ok. Trochę brakuje do poziomu Fortuny Wiśniowej (wyczuwalnego ciemnego słodu), ale pije się dobrze.

          Moja ocena: [3.5]

          Comment

          • Mario_Lopez
            Senior
            • 08-2009
            • 991

            #6
            Niedobre piwo, mi smakuje jak nagazowany napój winopodobny o nazwie beczka wiśniowa, ciężko się to pije..
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


            EBE EBE

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎