Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan, Nutcracker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Artezan, Nutcracker

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    #2
    Pite tydzień temu śmierdziało kanalizacją. Nie dopiłem.

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
      Pite w kontynuacji ze trzy tygodnie temu śmierdziało kiszoną kapustą. Nie dałem rady dopić.
      Tamto i to piłeś w tym samym lokalu?
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        #4
        Tak. W jedynym, który na stałe ma Artezana.

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          #5
          Nie lubię brown ale jak cholera, a ten nawet mi smakował. Są dwie możliwości albo jest wybitnie dobry, albo nie zgodny ze stylem

          Piłem z beczki, u Fotografa.
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #6
            Jak klasyfikować to piwo, jako angielski brown, czy amerykański?

            Słody wyłącznie (?) brytyjskie, chmiel niemiecki plus amerykański Cascade.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie lubię brown ale jak cholera, a ten nawet mi smakował. Są dwie możliwości albo jest wybitnie dobry, albo nie zgodny ze stylem
              No, coś w tym jest
              Piłam w Eclipse z kranu, ale też z tanka u Artezana z następnej warki - oba bardzo smaczne.
              Last edited by Marusia; 05-01-2014, 11:11.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: ciemna miedź, lekko mętne [4]
                Piana: nawet podczas nalewania istniała zdawkowo, podane z 0.5 cm kożuszkiem który to (kożuszek) błyskawicznie się teleportował nie wiadomo gdzie, po bokach zostało kilka drobnych pęcherzy [2]
                Zapach: słaby ale w miarę przyjemny, owocowo-śliwkowo z delikatną palonością [3.5]
                Smak: brak piwu treściwości i pełni, sprawia wrażenie rozwodnionego, w smaku dominuje goryczka, wytrawna, owocowa, przypomina nieco smak suszonych śliwek z lekko palonym podkładem, dalej w tle minimalnie wyczuwalne delikatne słodowe akcenty [3]
                Wysycenie: trochę za duże [3.5]
                Opakowanie: na nalewaku Warmer z logo, szklanka Blanche de Namur, podstawka korsykańskiej pietry, a zawartość jak się okazało, to Nutcraker, za cos takiego niestety najniższa z możliwych ocen [1]
                Uwagi: Czyli to co piłem w poście
                Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

                okazało się Nutcrakerem, pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się spotkać z taką pomyłką

                Do tego minus za słowa Darko - "Pewnie to niektórych zmartwi, ale sprawa dotyczy tylko pięciu kegów." Sprawa dotyczy AŻ 5 kegów. takie pomyłki zdarzać się nie powinny

                Moja ocena: [3.05]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  #9
                  Piłem to piwo wczoraj "po kilku", więc nie ma sensu się rozpisywać o wrażeniach sensorycznych, ale niestety nie za bardzo mi smakowało; nie powiem teraz dlaczego (nie robiłem notatek), a i smak mógł być zaburzony po rewelacyjnym Pacificu, ale nie miałem ochoty na kolejną szklankę.

                  Przy okazji - miałem wrażenie, że piwo pachnie... Maggi.

                  Comment

                  • Marcin_wc
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 2115

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak klasyfikować to piwo, jako angielski brown, czy amerykański?

                    Słody wyłącznie (?) brytyjskie, chmiel niemiecki plus amerykański Cascade.
                    Bez klasyfikowania nie smakuje?

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Opalizująca herbata. [4.5]
                      Piana: Ładna, gęsta, nieźle osadza się na szkle. [4.5]
                      Zapach: Maślano-warzywny. Sorry, to nie dopuszczalne w krafcie za 10 zyli! [1.5]
                      Smak: Laktozowa(?) słodycz skontrowana (bez powodzenia) lekkim kwaskiem, lekkimi estrami, bardzo lekką goryczką. Ciężko się pije. [2.5]
                      Wysycenie: Średnio0niskie. [4]
                      Opakowanie: Nazwa ciekawa, ale trochę z dupy. [3]
                      Uwagi: Chmielarnia. Najgorszy Artezan ever!

                      Moja ocena: [2.55]
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • KarlPopper
                        Senior
                        • 11-2013
                        • 133

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Jasny brąz, bursztyn [4]
                        Piana: Znikoma, po zamieszaniu oblepia szkło, jest drobnopęcherzykowa, ale bardzo szybko znika. [3]
                        Zapach: No raczej to jest brown angielski, bo aromat chmieli amerykańskich zerowy, a za to delikatna palonkść i orzechy. Paloność nabiera znaczenia po ociepleniu, ale generalnie aromat jest słaby. [3.5]
                        Smak: Niby poprawnie, ale nic nie wzbudza zachwytu. Jest paloność, lekkie melanoidyny, delikatny posmak orzechów, ale wszysko dosyć nudne. Brak mi tutaj wyrźniejszych chmieli i ciejawszej goryczki. Paleta nabiera smaków po ociepleniu ale wciąż jest mało ciekawie. [3.5]
                        Wysycenie: Odpowienie na styl. [5]
                        Opakowanie: Logo Artezana ciekawe, ale nie wiem nawet jak wygpąda etykieta kranowa bo w house of beer jest jedynie napis n taśmie przylepionej do loga. [4]
                        Uwagi: Nuda.

                        Moja ocena: [3.575]
                        Live Craft. Die Punk.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎