Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grodzka 15, AIPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Grodzka 15, AIPA

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemny bursztyn - ładne, mętne [5]
    Piana: gęsta, trwała, zostawia ślady [5]
    Zapach: owocowy, po odkapslowaniu krachla uderzyły chmiele, ale po przelaniu już nie tak intensywny [4]
    Smak: fajnie zharmonizowane, wyraźna goryczka, ale nie jest ciężkie - orzeźwiające (12,4 BLG) [4.5]
    Wysycenie: zbyt niskie, ale może to wina tego, że piłem z butelki [3.5]
    Opakowanie: litrowa krachla a na niej firmowa etykieta z pełną informacją - sama jednak grafika na kolana nie powala. [4]
    Uwagi: Kolejne udane piwo z Grodzkiej - skonsumowane dzień po zakupie, z beczki pewnie smakuje jeszcze lepiej.

    Moja ocena: [4.325]
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
      Uwagi: Kolejne udane piwo z Grodzkiej - skonsumowane dzień po zakupie, z beczki pewnie smakuje jeszcze lepiej.
      Nie smakuje lepiej, najlepsza w tym piwie jest piana. Zapach niezbyt intensywny, trochę owoców. Żywiczności brak zarówno w zapachu jak i w smaku. Goryczka średniomocna, przyjemna.
      Piwo słabsze od tego z Kormorana.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Słabe. Smakuje i pachnie jak niewadliwe ale zrobione obok stylu piwo domowe.
        W aromacie jest trochę owocowości i odświeżającego lasu ale zdecydowanie nie "fascynującego chmielowo-owocowego z intensywnymi aromatami żywiczno-sosnowymi". W smaku średnia goryczka, estry i wyraźna wytrawność.

        Nie jest to niedobre piwo ale nie jest to też dobra AIPA.

        I pytanie, pewnie retoryczne, dlaczego na Grodzkiej AIPA ma 12,4 Blg a ESB 15? Domyślam się, że "bo tak!".

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Zamglony bursztynowy. [4]
          Piana: Kremowobeżowa, wysoka, bardzo drobna, trwała, ładnie się na szkle osadza. [5]
          Zapach: Orzechy, owoce, słód, powiew winny. [4]
          Smak: Konkretna goryczka, minimalny ślad chlebowy, trochę karmelu i owoców. Goryczka cały czas dominuje, nieco to zbyt monotonne... [3.5]
          Wysycenie: Niewysokie. [4]
          Opakowanie: Bączek, czarny goły kapsel, prosta, charakterystyczna eta browaru. Wzornictwo nie urzeka... [3.5]
          Uwagi: Piwo w sumie niezłe, ale jak dla mnie trochę zbyt "przesunięte" w stronę goryczki. No, ale w sumie to ajpa... .

          Moja ocena: [3.875]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎