Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk, Leżajsk Krzepki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Leżajsk, Leżajsk Krzepki

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Szakali
    Senior
    • 08-2013
    • 572

    #2
    Wczorajszego pięknego dnia miałem okazję skosztować tego specjału, dostałem go w prezencie ^^ Ładna puszeczka ...piszą że " to doskonały wybór na jesienne wieczory "
    Przelałem do kufla ,nawet ładny ciemno bursztynowy kolorek ,piana oczywiście znikła w parę sekund .....
    Co do zapachu to wyczułem tam całą paletę aromatów ...masło ,warzywa i jakaś taka szmatka i coś dziwnie odrażającego.
    W smaku jakiś taki słodko kwaśny jak większość wyrobów GŻ . "Intensywne chmielowego smaku " nie wyczułem jak napisali .
    Ogólnie odradzam zakup ,choć z tego co się orientuję można to w 4 paku w promocji kupić bardzo tanio , więc jako popychacz czy podlewacz do grilla jak najbardziej ,a także dla bardzo zaprawionych w boju wojowników ))

    PS: piwko oczywiście z literą K ,czyli rzekomo z Leżajska
    Last edited by Szakali; 15-10-2013, 19:39.

    Comment

    • Sekator
      • 06-2013
      • 269

      #3
      Ciemnobursztynowe? Co ciekawe, wersja z Warki jest jaśniejsza i chyba nie tak wadliwa. Nie było masła, warzyw.
      http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        Kolejny niepotrzebny wypust GŻ, po całkiem pijalnym Pszenicznym, beznadziejnym Niepasteryzowanym i ohydnym Rześkim, przyszła kolej na Krzepkiego.

        Jak dla mnie to pomieszanie Tatry pils z Leżajskiem Pełnym

        Piwo dostępne w Biedronkach, 4pak za 7,99

        Nigdy więcej.
        Last edited by Mario_Lopez; 17-10-2013, 12:13.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #5
          Po co oni (browar Leżajsk, bo Warka prawdopodobnie nadgania co ten pierwszy nie wydolił, albo odwrotnie) robią takie kilkutygodniowe "promocyjne jednorazowe strzały"?
          Rześkie, Niepasteryzowane, Krzepkie po co ? Czy mają wolne moce produkcyjne i lepiej tłuc byle co za małą kasę niż nie robić niczego? badają rynek poprzez Biedronkę?(co chyba nie jest dobrym pomysłem, bo i tak to piwo w końcu zejdzie)? ma ktoś jakąś teorię "spiskową"?

          Widocznie w Cieszynie mają co robić, bo L.Pszenicznego w tym roku nie było widać:/
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • bob1969
            Senior
            • 02-2008
            • 170

            #6
            Skoro można srebrnego Carlsberga z biedronką produkować to tym bardziej takie różne rześkie i krzepkie niepasteryzowane pod zacną marką testować.

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #7
              Dobrze, że w butelki tego nie leją, bo musiałbym kupić
              No chyba, że siem mylem
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Jesteś w mylnym błędzie. Nie musiałbyś.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #9
                  Łatwo dostępna eta, musiałbym
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • chris1985
                    Senior
                    • 07-2011
                    • 227

                    #10
                    Kupiłem 4 pak i więcej z pewnością się nie skuszę. Piwo ma mdły zapach i w smaku tez wcale nie jest lepiej, bo smakowało jak gorsze okresy Tatry. Ogólnie nic po wypiciu nie zostaje w pamięci, nawet przyjemnej fazy po nim się nie czuję...odradzam. Zdecydowanie wolę Sarmackie.
                    Tylko moje piwo mnie rozumie...

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bob1969 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Skoro można srebrnego Carlsberga z biedronką produkować to tym bardziej takie różne rześkie i krzepkie niepasteryzowane pod zacną marką testować.
                      Srebrny calsberg jest w ofercie już chyba drugi rok a te "leżajskowe wynalazki" są typowo okresowo i co chwila to mają inną nazwę.

                      Jak ze względów regionalnych czasem kupuję L.Pełnego to te dziwy Biedronkowe nie wsadzam do koszyka, bo są w 4ropakach. Wypiję jedno a co z resztą?

                      jakby zrobili 4-ropak L.Pszenicznego to pewnie bym się skusił:]
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Łatwo dostępna eta, musiałbym
                        Zawsze mógłbyś ukradkiem etę odkleić i uciec ze sklepu

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          #13
                          Znowu pojawił się Krzepki z Biedronce.

                          Data ważności lipiec 2014 czyli chyba nowy wypust. Widocznie poprzedni szybko się sprzedał to teraz dorobili z nudów.

                          Kupiłem 4ropak za 7,99zł

                          Podejrzewam, że mogłem kupić jeszcze jedno z tych lepszych które mam kilkaset metrów dalej w sklepie specjalistycznym.

                          Dziś przetestuję jedno i zobaczę co zrobię z kolejnymi.
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • bob1969
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 170

                            #14
                            Dalej z literką "K" w kodzie, czyli Leżajsk z Leżajka a nie np. z Elbląga.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              #15
                              Leżajska chyba nigdy w Elblągu nie czyniono?

                              Cieszyn tak.
                              Możliwe, że w Warce coś tam kiedyś ugotowali, ale w Elblągu?

                              I tak na puszcze mam K, ale wszystkie Leżajski w puszce z Biedry (przynajmniej tej mojej) tak mają.

                              Zacznę dzisiejszy wieczór od niego później przeskoczę na coś lepszego
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎