Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cieszyński Browar Mieszczański, Indian Summer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Cieszyński Browar Mieszczański, Indian Summer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dzemek
    Senior
    • 12-2010
    • 448

    #2
    Marnie idzie mi opisywanie piw, pojawiłem się w Mieszczańskim aby spróbować nowego piwa. Jest bardzo fajne, dobre, na etykiecie jest napisane, że jest to piwo pszeniczne, niepasteryzowane, niefiltrowane. Delikatne, wypiłem je z przyjemnością. Na pewno można je polecić. Może trochę mało wyraziste w smaku ale może ten styl tym się charakteryzuje? Belgian Wheat Beer zupełnie nic mi nie mówi.
    Last edited by dzemek; 25-10-2013, 16:33.

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Porównaj z Hoegaardenem, Witbierem z serii Podróże Kormorana, Obołoniem Biłym, może z namysłowskim Białym Pszenicznym, bo te piwa z tego samego gatunku są chyba najłatwiej dostępne

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnożółte, dosyć mętne, częściowo prześwitujące. [4]
        Piana: Ładna i dosyć wysoka, opada dosyć szybko zostawiając na szkle ładne ślady. [4]
        Zapach: Lekki diacetyl, pomarańcze, niezbyt intensywny. [3.5]
        Smak: W porządku. Lekko kwaskowate, nieprzesadnie nachalnie cytrusowe. Goryczka chmielowa nawet mocna jak na ten styl. Dosyć orzeźwiające. [4]
        Wysycenie: Wysokie, odpowiednie. [5]
        Opakowanie: Litrowy kufel w stylu bawarskim :P Etykieta (widziana w internecie) nawet ładna, ale informaje na niej podane mocno ubogie. [3.5]
        Uwagi: Całkiem smaczne, orzeźwiające piwo. Jednak troszkę za puste i za wodniste dla mnie, w ostatni weekend wypiłem kilka Hoegaardenów i jednak były lepsze. Niemniej jeśli będę trafiał na lane Indian Summer - na pewno sięgnę. Cena dosyć zachęcająca - 14 zł za litrowy kufel.

        Moja ocena: [3.85]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎