Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tyskie, Książęce Burgundowe Trzy Słody

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Tyskie, Książęce Burgundowe Trzy Słody

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Miedziany, ładny. Piwo jest klarowne. [4.5]
    Piana: Ma grube pęcherzyki, ale utrzymują się długo. Kolor kremowy. Znów ładnie, fiu, fiu. [4]
    Zapach: Tu już nie jest ładnie. Nie będę się wysilał, napiszę, że pachnie te piwo jak każdy polski koncerniak. Prawie każdy, bo Żywiec ma lepszy aromat. [2]
    Smak: Nie jest źle, tu może rzeczywiście jest ta dzika róża ( w zapachu jej nie było). Piwo orzeźwia, jest jednak zbyt wodniste. Deklarowane trzy słody niewyczuwalne. Na finiszu i na końcu języka jest nawet goryczka. [3.5]
    Wysycenie: Duże. [3.5]
    Opakowanie: Jak każde z tej serii bardzo ładne, głównie kształt butelki i formuła kontretykiety. Na etykiecie żółty napis połączony z czerwoną dziką różą jakoś się nie łączy. [4]
    Uwagi: Z tej serii najlepsze jest Jasne Ryżowe. To chyba będzie nr.2.

    Moja ocena: [3.1]

    Comment

    • yoxik
      Senior
      • 10-2012
      • 427

      #3
      Piana ładna ale znika kolor rewelacyjny czerwony klarowny. Nasycenie odpowiednie raczej wysokie. Aromat lekka słodycz i owocowość. Smak to słodkawość, mała cierpkość na finiszu i goryczka. Róży nie wyczuwam podejrzewam że ta cierpkość jest od niej. Piwo bez szału i charakteru ale dobre i za ta cenę do powtórzenia.
      Również tutaj
      https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

      Comment

      • kurgan
        Gość
        • 04-2004
        • 315

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
        Z tej serii najlepsze jest Jasne Ryżowe. To będzie nr.2.
        to nie jest piwo smakowe
        wodniste mimo 13%, szlachetne w smaku, przyjemna goryczka, pojawiają się nuty owocowe, belgia?

        kompania nie przestaje zaskakiwać, w tej cenie warte powtórzenia

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurgan Wyświetlenie odpowiedzi
          to nie jest piwo smakowe
          A jakie?
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            Bezsmakowe

            Comment

            • kurgan
              Gość
              • 04-2004
              • 315

              #7
              nie wylewajmy dziecka z kąpielą

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
              A jakie?
              aromat zawdzięcza specjalnej kompozycji 3 rodzajów słodu: jasnego, karmelowego ciemnego i karmelowego aromatycznego

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurgan Wyświetlenie odpowiedzi
                aromat zawdzięcza specjalnej kompozycji 3 rodzajów słodu: jasnego, karmelowego ciemnego i karmelowego aromatycznego
                A dodatek "owoców dzikiej róży" to pies?
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: No złego słowa nie powiem. Rubin, klarowne, z błyskiem. [5]
                  Piana: Ecru, dość intensywna, szybko się redukuje do dziurawej firanki, trochę brudzi szkło. [3.5]
                  Zapach: Słodki, czerwone wino, lekkie kwiatki. Na progu wyczuwalności lekki karton. Trochę jak średni koźlak. [3.5]
                  Smak: Wodniste, kwaskowate, wręcz lekko cierpkie, śladowa goryczka, niezbyt przyjemny posmak różanej herbatki. Słaba pijalność. [2.5]
                  Wysycenie: Za duże. [3.5]
                  Opakowanie: Powiem tak: jakby podali miejsce produkcji byłby max. Jest skład, ekstrakt i temperatura serwowania (4-6 st????). [4]
                  Uwagi: Można spróbować.

                  Moja ocena: [3.2]
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Stierlitz
                    Junior
                    • 09-2013
                    • 17

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Naprawdę zachęcający, rubinowy kolor. [5]
                    Piana: Kremowa, "gruboziarnista", znika dość szybko. [3.5]
                    Zapach: Ni to dzika róża, ni to trzy słody. [2.5]
                    Smak: Podobnie jak w zapachu - nic co obiecane na etykiecie. Lekka goryczka, ale gdzie te słody, gdzie ta dzika róża? Jeśli o mnie chodzi, ciężko dopić do końca. [2.5]
                    Wysycenie: Duże. [3]
                    Opakowanie: Opakowaniu nie mam nic do zarzucenia. Konsekwentnie jak reszta serii. Dedykowany kapsel, moim zdaniem najładniejszy z Książęcych. [5]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [2.875]

                    Comment

                    • kurgan
                      Gość
                      • 04-2004
                      • 315

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      A dodatek "owoców dzikiej róży" to pies?
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie jest źle, tu może rzeczywiście jest ta dzika róża ( w zapachu jej nie było).
                      rurzu tu na lekarstwo

                      Comment

                      • TTOP
                        Senior
                        • 03-2013
                        • 449

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurgan Wyświetlenie odpowiedzi
                        rurzu tu na lekarstwo
                        A jak z RÓŻEM? A wypowiadając się w temacie, to zupełnie słabe jest to piwo - jakbym pił różaną herbatkę z herbapolu, no z gazem.. Seria Książęcego pozostaje istotna dla mnie tylko ze wzlędu na dobre butelki - świetnie mi się je kapsluje gretą i ładnie wyglądają...;/

                        Comment

                        • kurgan
                          Gość
                          • 04-2004
                          • 315

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
                          Seria Książęcego pozostaje istotna dla mnie tylko ze wzlędu na dobre butelki
                          wylewasz zawartość czy zbierasz po rantach?

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: noo, ten kolor mi w ogóle nie podchodzi....rozjaśniony mahoń [2.5]
                            Piana: ładna, gęsta, drobna, opada powoli ale zauważalnie, nie osadza się na szkle [4]
                            Zapach: zywiczno-słodowy, słaby [2.5]
                            Smak: dośc pełne i treściwe, na pierwszy plan idzie goryczkowy smak owocowy lub jak kto woli różany, gorycz, cierpkość, dla mnie niemiła, w tle ledwie wyczuwalne słodowe akcenty z minimalną chmielową goryczką o ile taka tam w ogóle jest [2]
                            Wysycenie: prawie idealne [4.5]
                            Opakowanie: opakowanie super, do piwa dedykowany kapsel [5]
                            Uwagi: to piwo miałoby potencjał gdyby znów ktoś nie zaczął kombinować z cudakami w piwie, tu tym cudakiem jest dla mnie dzika róża, dlatego spróbowane raz i to nawet całej butelki nie wypiłem

                            Moja ocena: [2.675]
                            Attached Files
                            Last edited by becik; 20-11-2013, 18:46.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • DonZ
                              Senior
                              • 03-2013
                              • 303

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Miedziano czerwone, klarowne, chciałbym mieć takiego RIA. [5]
                              Piana: Nawet drobna berzowa, w sumie się trzyma, po jednym, łyku został wianuszek i parę placków. [4]
                              Zapach: Mocno słodowy, jak na koncernówke standard. Szału nie robi. [2.5]
                              Smak: Piwo cienkie w smaku, takie pospolite, jak na deklarowany ekstrakt zbyt płytkie i wodniste, goryczka niska, dziką róże idzie wyczuć, ale tych trzech słodów już nie idzie się doszukać. Wytrawny finisz z bardzo słabą goryczką pozostającą na języku. [3]
                              Wysycenie: Wysycenie średnie do wysokiego, gdyby gdyby mogło utrzymać pianę byłoby ok ale jest tylko wianuszek. [3.5]
                              Opakowanie: Opakowanie ładne, nie lubię jedynie grawerowanych butelek ale generalnie ładna kompozycja. [4]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [3.1]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎