Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Watra, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Watra, Marcowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złotobursztynowy, śladowo mętny. [4]
    Piana: Białokremowa, niezbyt wysoka, średniotrwała, osadza się estetycznie . [4]
    Zapach: Karmelowo-owocowy, OK. [4]
    Smak: Łagodna goryczka podbudowana karmelowym słodem, dalekie posmaki ziołowe. [4]
    Wysycenie: Średnie, pasuje do piwa. [4]
    Opakowanie: Bączek z kalkomanią..., itd. [3.5]
    Uwagi: Przyzwoite piwo, choć za parametry na flaszce (4,7%) nie dam sobie obciąć paznokci...

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      A parametry Ty zgłaszał?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Parametry są dość mętne, Panie...
        Info "4,7%" jest naklejone wraz z etą-kalkomanią na KAŻDE z piw Watry.
        Pijąc jednak te piwa odniosłem wrażenie, że nie mają takich samych parametrów (trudno powiedzieć o alko, nieco łatwiej o ballingu).
        Na ulotkach, które dostałem, kupując piwa w browarze, każde z piw jest opisane, są jakieś durne wierszyki nawet, ale parametry...? A po co...?

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemnozłoty. Piwo jest klarowne. [5]
          Piana: Piękna. Biała czapa złożona z drobniutkich bąbelków, wysoka idealnie - na 1/3 szklanki. Długo cieszy oko. [5]
          Zapach: Cóż, klasyczny dla piw marcowych. Mocno słodowy, delikatnie karmelowy, a także pojawia się ziołowy aromat chmielu. [4]
          Smak: Taki, jak aromat - słodowy, delikatnie karmelowy, z lekką, ziołową goryczką. [4]
          Wysycenie: Nieco wyższe by temu piwu nie zaszkodziło. [4.5]
          Opakowanie: Krachla, jakaś eta, mało ciekawa. [3.5]
          Uwagi: Otrzymane w prezencie. Przyzwoite piwo marcowe, w sam raz na dzisiejsze wiosenne popołudnie.

          Moja ocena: [4.15]

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bursztyn z delikatnym pomarańczowym refleksem [4.5]
            Piana: ecru, drobna, zwarta, opada powoli, do końca zostaje na piwie, osadza się drobnymi krzaczkami na szkle [4]
            Zapach: delikatnie, głównie owocowo-słodowy [3.5]
            Smak: pełne, treściwe, lekka goryczka, fajne owocowe posmaki w tle, minimalnie posmak cytrusowy- bardziej pomarańczowy, fajnie wyczuwalny słód, całość dobrze zbalansowana [4.5]
            Wysycenie: bez zarzutu [5]
            Opakowanie: bączek z malowanym logo browaru, wyznacznik piwa to metka na kapslu [4]
            Uwagi: Bardzo smaczne piwo, warte ponownego sięgnięcia

            Moja ocena: [4.1]
            Attached Files
            Last edited by becik; 08-04-2018, 17:44.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎