Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Pils Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Z&Z Wojkówka, Pils Premium

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, ciemny, zamglony. [4]
    Piana: Biała, mieszanej gęstości, szybko opada do milimetrowego kożuszka który utrzymuje się długo. [3.5]
    Zapach: Zbożowo - słodowy, znaczna dawka aromatu chlebowego. Chmielowego nie wyczuwam. [4]
    Smak: Na początku uderza chlebowy smak, po czym przebija się przyjemną i zdecydowaną gryczką która utrzymuje się długo na podniebieniu. Piwo gładkie i przyjemne w odbiorze, przypomina mi dobre bohemskie pilsy z czeskich minipivovarów. [4.5]
    Wysycenie: Odpowiednie. [5]
    Opakowanie: Takie sobie, jedna linia dla każdego z piw różniąca się treścią i odcieniem barw. Pełne informacje. [3]
    Uwagi: Bardzo dobre piwo. Wykorzystano chmiel Lubelski.

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemno żółty, delikatnie zahaczający o złoto. Lekko mętne, opalizujące. Kolor trochę za jasny jak na 13. [3.5]
      Piana: Biała o średniej gęstości. Początkowo dość obfita, jednak nie utrzymuje się zbyt długo. Nie pozostawia żadnych śladów na ściankach szkła. [3.5]
      Zapach: Chmiel niewyczuwalny. Dominuje zapach płatków kukurydzianych. Następnie pojawiają się aromaty zbożowo-chlebowe. Brakuje tutaj natomiast stricte słodowych nut. Choć w zapachu piwo to z pilsem ma niewiele wspólnego, a i mój opis nie jest jakiś optymistyczny, to pomimo tego, jako całość, tworzy to wszystko miłą dla nosa kompozycję. [3.5]
      Smak: Tutaj podobnie dominują smaki zbożowo-chlebowe. Goryczka dość intensywna, trochę niezharmonizowana. Jednak znowu całościowo piwo to smakuje dość ciekawie. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Etykieta pod względem graficznym prezentuje się bardzo słabo. Za to na kontrze mamy podany komplet informacji, co cieszy. [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.7]
      Last edited by YouPeter; 11-02-2014, 21:20.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #4
        Foto...
        Attached Files
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Puszek_72
          Senior
          • 02-2012
          • 269

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemno żółty mętnawy [4]
          Piana: Szybciutko zginęła [2.5]
          Zapach: Nieprzyjemny, drożdżowy, lekka kanalizacja, coś słodkiego w tle się przebija [2]
          Smak: Słabo na granicy pijalności, piwo sprawia wrażenie nie do końca skończonego ale w drodze o skwaśnienia. Ciężko to opisać po prostu nie dobre. [1.5]
          Wysycenie: Jak na plisa oczekiwał bym wyższego [3.5]
          Opakowanie: Prosta grafika, pełny skład ale można by coś pomyśleć o urozmaiceniu względem gatunków [4]
          Uwagi: Zawód na całej linia, pewnie mi się zakażona butelka trafiła, całość odbieram tak jak próbowałem piwa przy zlewaniu na cichą. Nie dałem rady skończyć.

          Moja ocena: [2.125]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasnozłoty, lekko zmętniony. [4]
            Piana: Biała, wysoka, drobna, średniotrwała. [3.5]
            Zapach: Przyprawy, w tle chmiel. Dość dziwny... [3]
            Smak: Chmiel, owoce, posmak ciasteczkowy i chyba znowu te przyprawy...? [3.5]
            Wysycenie: Średniowysokie. [4]
            Opakowanie: Prosta, niewyszukana eta w stylu browaru. Goły czarny kapsel. [3.5]
            Uwagi: Piwo dość dziwne, ale do wypicia, chociaż po "premiumowości" oczekiwałem więcej...

            Moja ocena: [3.375]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎