Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Czarnowiejska 91 B, Skład Piwa i alkoholi [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sklad-Piwa-i-alkoholi
    PiwBiz
    • 08-2013
    • 433

    Kraków, Czarnowiejska 91 B, Skład Piwa i alkoholi [zamknięte]

    NOWA LOKALIZACJA !! Poniżej mapka

    SKŁAD PIWA ZMIENIŁ LOKALIZACJĘ. OBECNIE MAMY 4 RAZY WIĘCEJ POWIERZCHNI SPRZEDAŻOWEJ.

    SAMOOBSŁUGA !!

    Nowy Skład planujemy otworzyć jeszcze przed świętami. Info pojawi się tutaj oraz na www.skladpiwa.com i na www.facebook.com/skladpiwa.

    Zdradzić mogę, że pojawi się zdecydowanie więcej piw z zagranicy ale i nie tylko.

    A żeby nie było że w nowym Składzie nic się nie dzieje, to pierwsze fotki :-)

    Przy odrobinie szczęścia Skład zostanie otwarty w środę 18 grudnia. Zdążycie jeszcze coś kupić pod choinkę

    W dniu otwarcia na pewno będzie jakaś super promocja na jakieś fajne hasło.

    Do zobaczenia !!

    PS Licznik na www.skladpiwa.com już odlicza.
    Attached Files
  • Inco
    Member
    • 05-2013
    • 33

    #2
    Po przeprowadzce nie macie może jakiś zbędnych skrzynek na piwo? Chętnie zaopiekowałbym się trzema : )

    Pozdrawiam

    Comment

    • Sklad-Piwa-i-alkoholi
      PiwBiz
      • 08-2013
      • 433

      #3
      :-) zbędnych skrzynek to nie, ale kartonów tak. Mam nawet taki fajny z przegródkami, "nie dzwoniący :-) Odłożyć? Bo wywalam...

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sklad-Piwa-i-alkoholi Wyświetlenie odpowiedzi
        :-) zbędnych skrzynek to nie, ale kartonów tak. Mam nawet taki fajny z przegródkami, "nie dzwoniący :-) Odłożyć? Bo wywalam...
        Nieeeee, jak inco nie bierze to ja jestem chętny

        Comment

        • Sklad-Piwa-i-alkoholi
          PiwBiz
          • 08-2013
          • 433

          #5
          No to odłożone, zapraszam, już czasami bywam na Czarnowiejskiej, więc po wcześniejszym telefonie można odebrać na dniach ;-) (tel; 502 718 616).

          Comment

          • Inco
            Member
            • 05-2013
            • 33

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sklad-Piwa-i-alkoholi Wyświetlenie odpowiedzi
            No to odłożone, zapraszam, już czasami bywam na Czarnowiejskiej, więc po wcześniejszym telefonie można odebrać na dniach ;-) (tel; 502 718 616).

            Okej, to będę dzwonił niedługo : )

            Comment

            • Sklad-Piwa-i-alkoholi
              PiwBiz
              • 08-2013
              • 433

              #7
              Mam też i będę miał puste, nie zwrotne (darmowe !!) butelki. Zapraszam domowych piwowarów

              Comment

              • Sklad-Piwa-i-alkoholi
                PiwBiz
                • 08-2013
                • 433

                #8
                Skład prawie gotowy, ale urzędy na przyjęcie Składu NIE!! :-(
                Nie uda się jutro otworzyć, mam nadzieję że czwartek, południe to realny termin :-)
                Śledźcie browar.biz a dowiecie się dokładnego terminu.
                Na www.skladpiwa.com pojawi się niedługo hasło, które uprawniać będzie do ... (?) zgadnijcie do czego :-)
                Attached Files

                Comment

                • Sklad-Piwa-i-alkoholi
                  PiwBiz
                  • 08-2013
                  • 433

                  #9
                  Skład właściwie gotowy na Wasze przyjęcie, chociaż na najważniejszą dostawę cały czas czekam.... ma przyjechać jutro (Anchor Brewing, Flying Dog, Brew Dog, Thornbridge Brewery, De Molen). Jutro też ma być ostatnia, duża dostawa koncerniaków
                  Jeżeli "Pani Krysia z Urzędu" się nie rozchoruje, to otwieramy jutro o 12:00 !!
                  ZAPRASZAM !!
                  Attached Files

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #10
                    A oprócz Harnasia, Tatry i Żywca będzie coś innego? np. coś z Pinty czy innych "małych browarów"?
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • Sklad-Piwa-i-alkoholi
                      PiwBiz
                      • 08-2013
                      • 433

                      #11
                      Przyjdź, sprawdź, widzę że badasz lokale niedaleko :-) (Lea) A żebyś zapamiętał większość, pozwalam na robienie fotek półek :-) A w ogóle to zagadaj ze mną to dostaniesz Harnasia gratis :-)

                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #12
                        Dla harnasia gratis będę na 100%
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • Inco
                          Member
                          • 05-2013
                          • 33

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak Wyświetlenie odpowiedzi
                          A oprócz Harnasia, Tatry i Żywca będzie coś innego? np. coś z Pinty czy innych "małych browarów"?
                          Pinta to była na alejach 29 listopada w sporej ilości, teraz ma być jeszcze więceeeecej!

                          Ps. Mam nadzieje ,że będzie łódźkie akademickie, na alejach kupiłem tylko 2 butelki, przy kolejnych zakupach w sklepie już go nie było!
                          Ja jutro się chyba kopsne po te obiecane pudełka z wkładkami na piwko, zapewne trzeba będzie je w części uzupełnić : )
                          Last edited by Inco; 19-12-2013, 00:11.

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Inco Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pinta to była na alejach 29 listopada w sporej ilości, teraz ma być jeszcze więceeeecej!
                            Chodzi Ci o ten sklep co sie przenosi na Czarnowiejską?
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • Inco
                              Member
                              • 05-2013
                              • 33

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chodzi Ci o ten sklep co sie przenosi na Czarnowiejską?
                              Chodzi mi o to,że Pinta była w asortymencie tego sklepu jeszcze na alejach 29 listopada , teraz sklep jest na Czarnowiejskiej, właściciel zapowiadał większy asortyment ze względu na większą powierzchnię lokalu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎