Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Krakus Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Warka, Krakus Jasne Pełne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6124

    #2
    Piana - po nalaniu 5-10 mm, potem ekspresowy zjazd prawie do zera.
    Aromat - dość ostry, zbożowy słód.
    Barwa - jasne złoto.
    Gaz - średni ale gryzący.
    Smak - słodkawo słodowy, karton ze szmatami.

    Oj w lecie bęęęęęędzie branie! Bo piwo tanie... ciekawe czy będą to już tłuc cały czas?
    Attached Files

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, klarowny. [5]
      Piana: Biała, gruboziarnista, "pyka", po dwóch minutach odsłania się lustro piwa. [2]
      Zapach: Słodowy i delikatnie alkoholowy. [2.5]
      Smak: Słodowa słodycz, leki posmak "igristnoje", goryczka jest ale taka tabletkowa, jak po rozgryzieniu witaminy B. Po lekkim ogrzaniu czuć delikatną stęchliznę. [2]
      Wysycenie: Średnie i trzymające się długo. [5]
      Opakowanie: W zasadzie dyskontowe, można śmiało ustawiać obok Van Pura. [2]
      Uwagi: Jakby to napisać ? Nie zawiodłem się , GŻ pozazdrościło wskrzeszenia 10,5 konkurencji i odświeżyli markę Krakus i tak samo jak KP tą markę zeszmacili. Z Krakusem z lat `90 oprócz nazwy nie ma nic wspólnego. W ciemno nie rozróżniłbym Krakusa od Tatry czy Harnasia.

      Moja ocena: [2.475]

      Comment

      • djkynek
        Senior
        • 03-2005
        • 122

        #4
        rzygi knura

        Comment

        • kentaki
          Senior
          • 10-2002
          • 452

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djkynek Wyświetlenie odpowiedzi
          rzygi knura
          w choinki

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #6
            pójdę na łatwiznę

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
            Kolor: Złoty, klarowny. [5]
            Piana: Biała, gruboziarnista, "pyka", po dwóch minutach odsłania się lustro piwa. [2]
            Zapach: Słodowy i delikatnie alkoholowy. [2.5]
            Smak: Słodowa słodycz, leki posmak "igristnoje", goryczka jest ale taka tabletkowa, jak po rozgryzieniu witaminy B. Po lekkim ogrzaniu czuć delikatną stęchliznę. [2]
            Wysycenie: Średnie i trzymające się długo. [5]
            Opakowanie: W zasadzie dyskontowe, można śmiało ustawiać obok Van Pura. [2]
            Uwagi: Jakby to napisać ? Nie zawiodłem się , GŻ pozazdrościło wskrzeszenia 10,5 konkurencji i odświeżyli markę Krakus i tak samo jak KP tą markę zeszmacili. Z Krakusem z lat `90 oprócz nazwy nie ma nic wspólnego.W ciemno nie rozróżniłbym Krakusa od Tatry czy Harnasia.
            Jedyne co się nie zgodzę (bo reszta toćka w toćkę) to to pogrubione i pochylone.
            tatra jest wodnista a harnaś wodnisto-tępy. Krakus za to dość mocno wybija się tą dziwną stęchło-chemiczno-gazowaną niewysoką goryczką. Całość bardziej przypomina przyciężkawego Leżajska Niepasteryzowanego z Biedronkowej puszki niż wodniste lowcostowe koncerniaki.

            Aby wypić całość musiałem znowu dolać napoju limkowo-cytrynowego. Zrobiłem radlera i poszło już gładko.
            Pić się chciało (ze względów nawadniających, a nie procentowych)

            NIE POLECAM, szkoda 2zł
            Last edited by dlugas; 20-12-2013, 14:17.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9732

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złotolagerowy, jak najbardziej w porządku. [4]
              Piana: Biała, drobna, średniowysoka, kompletnie nietrwała. [2]
              Zapach: Na początku nie najgorzej, słód z powiewem chlebowym, ale po ogrzaniu cicho nadlatuje kukuruźnik... [3]
              Smak: Niewiele wrażeń: lekko tępa goryczka i słód. Klasyka marketowego eurolageryzmu. [3]
              Wysycenie: Średniowysokie, w porządku. [4]
              Opakowanie: Czerwona puszka, prost(acki)e wzornictwo, delikatnie pisząc, nadużycie historycznej, kultowej nazwy piwa... [2.5]
              Uwagi: Piwo wypijalne w celu uzupełnienia niedoboru płynów w organizmie. Innego uzasadnienia nie znajduję.

              Moja ocena: [2.975]

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Uwagi: Piwo wypijalne w celu uzupełnienia niedoboru płynów w organizmie. Innego uzasadnienia nie znajduję.

                Moja ocena: [2.975]
                No w sumie ocena wyszła Ci niezła...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9732

                  #9
                  Samego mię letkie zdziwko chapło . Ocena jest mocno subiektywna...
                  1. byłem mocno spragniony (piec c.o. świruje mi po wymianie regulatora pogodowego);
                  2. byłem mocno wk**wiony (małżonka miała wychodne, a ja zmagałem się z pracą domową 6-klasisty - WTF jest humoreska??? i z kolacją dla nastolatka tegoż... ).
                  I tak po wszystkim musiałem poprawić jakimś zachomikowanym koziołkiem z Enerde .

                  Comment

                  • sasser
                    Senior
                    • 07-2012
                    • 107

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kolor: Złotolagerowy, jak najbardziej w porządku. [4]
                    Piana: Biała, drobna, średniowysoka, kompletnie nietrwała. [2]
                    Zapach: Na początku nie najgorzej, słód z powiewem chlebowym, ale po ogrzaniu cicho nadlatuje kukuruźnik... [3]
                    Smak: Niewiele wrażeń: lekko tępa goryczka i słód. Klasyka marketowego eurolageryzmu. [3]
                    Wysycenie: Średniowysokie, w porządku. [4]
                    Opakowanie: Czerwona puszka, prost(acki)e wzornictwo, delikatnie pisząc, nadużycie historycznej, kultowej nazwy piwa... [2.5]
                    Uwagi: Piwo wypijalne w celu uzupełnienia niedoboru płynów w organizmie. Innego uzasadnienia nie znajduję.

                    Moja ocena: [2.975]
                    Zgadzam się z opinią.

                    "Dziś ta legenda z dumą powraca na polski rynek" - niepotrzebnie. Nie jest to nic innego jako kolejny, nijaki lager, których jest wystarczająco dużo na rynku. Może cena nie jest zbyt wysoka, ale nie widzę powodu, żeby do tego piwa wracać.

                    Comment

                    • Mario_Lopez
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 991

                      #11
                      Matko jedyna! Toż to jest całkowicie niepijane, choćby nie wiem jak suszyło...
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                      EBE EBE

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #12
                        Aby "uratować i wypić" takie piwo polecam dolać sok/nektar z grejpfruta, cytryny, limonki lub co tam kto kwaśno gorzkiego lubi.
                        Proporcje ok. 1jednostka soku/nektaru do 3jedn. piwa

                        Wychodzi znośny niesłodki radler
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Pivotal
                          Senior
                          • 05-2013
                          • 671

                          #13
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Jasnozłocisty,przejrzysty z widocznymi drobinkami z których jedne były nitkowate,a inne drobnymi kropkami. [3.5]
                          Piana: Słabiutka,nietrwała,średnio i gruboziarnista w szybkim tempie zredukowała się do firanki. [1.5]
                          Zapach: Słodowy i orzechowy. Średnio intensywny,ale niebrzydki. [2.5]
                          Smak: Wodniste piwo o słodowym smaku z lekką sztuczną,niezbyt przyjemną goryczką. [2]
                          Wysycenie: Całkiem spore,utrzymuje się do końca,trochę szczypało w język. [3.5]
                          Opakowanie: Niby wszystko w porządku,ale...nie za bardzo. Kolor, ładna czerwień,tylko ten ,,barbakan" trochę szpeci puszkę. Imitacja medali-trochę śmieszy,podobnie jak tekst "WYRAZISTY SMAK SPRAWDZONA RECEPTURA''. Obok Żywca z pląsaczami,najbardziej krakowskie z niekrakowskich piw. [2]
                          Uwagi: Warka do 28.05.2014,wypite 12.05'14. Piwo nijakie do bólu,legendę posłali na szafot! Mimo zbliżającego się terminu spożycia nie wyczułem metalicznych posmaków. Kupione za 1,70.- w ,,promocji".

                          Moja ocena: [2.275]

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎